Projektas "Surink Lietuvą"!

Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startavo projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių - sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai lyg atskira to krašto istorija, kuri sukurta bendradarbiaujant su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekvienas rajonas ištyrinėtas atskirai ieškant patraukliausio būdo jį pavaizduoti, tokiame mažame plotelyje.

Kviečiame susipažinti su Ignalinos kraštu, o įsigyti tokį magnetuką galite

  • Ignalinos rajono turizmo informacijos centre  (Ateities g. 23, Ignalina) (dirbame ir šeštadieniai iki 18 val., sekmadieniais iki 15 val.) tel. 838652597
  • Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre (Lūšių g.16, Palūšės k., Ignalinos r.). tel. 8 386 47478

 

MAGNETUKŲ TURIME!

Atsiliepimai

Komentuoti