Ignalinos rajono turizmo informacijos centras savo kraštą pristatė Jūros šventėje!

Jūros šventė: tas jausmas kai...

„Tas jausmas, kai…“ – toks šį kartą buvo tradicinio, paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje šurmuliavusio, didžiausias vasaros renginio – „Jūros šventė 2018“ moto, paliekantis begalę vietos fantazijai ir žaismingai kviečiantis savo mintyse atrasti tinkamą pabaigą.

Jau trečią kartą jame vyko prieš trejus metus Turizmo departamento inicijuotas – Turizmo skveras. Šiemet pirmą kartą jame dalyvavo Ignalinos rajono turizmo informacijos centras, kuris bendroje palapinėje su kitais apskrities centrais kvietė apsilankyti Aukštaitijos ežerų krašte.

Turizmo skveras buvo įkurtas miesto centre, šalia Danės upėje prišvartuoto garsiojo laivo „Meridianas“. Pirmoji lankytoja - laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, kuri pasidžiaugė regiono bendrumu, pasiruošimu šventei. Visas trys dienas gražiai balionais papuoštoje ir įvairias veiklas siūlančioje palapinėje lankytojų netruko. Neišgąsdino jų nei kaitinanti saulutė, nei liūtis, po kurios palapinėje atsirado didžiulės balos ir juokavome, kad savo ežerus jau ir čia turime.

Šiais metais Aukštaitijos ežerų kraštas dar prisistatys Sostinės dienų metu ir Utenos miesto gimtadienyje.

.... daliniesi meile savo kraštui!

VšĮ Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Atsiliepimai

Komentuoti