Klaipėdos Jaunimo teatro spektaklis „Knygų personažai atgyja"

Spektakliai

Ignalinos kultūros ir sporto centras kovo - birželio mėn. kviečia į profesionalių teatrų festivalį vaikams ir jaunimui „TEATRO GENAS“!

Edukacinis Klaipėdos Jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

Režisierius: Neringa Krunglevičiūtė

Scenografas: Evelina Šimelionė

Vaidina: Laima Akstinaitė, Ieva Pakštytė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Gytis Šimelionis/Simas Lunevičius.

Trukmė: 40 min.

Premjera: 2014 m. balandžio 30 d.

Nuotraukos: Eglė Sabaliauskaitė – VZX Photography

Amžiaus cenzas: tinkamiausia vaikams iki 10 m.

Bilieto kaina - 3 eur.

Projekto „Teatro genas“ iniciatorius - Ignalinos kultūros ir sporto centras
Projekto partneriai – Ignalinos gimnazija, Vidiškių gimnazija, Didžiasalio “Ryto” gimnazija, Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija