Gyvieji ir mirusieji: ką apie tai pasakoja baltų kultūros vietos

Ekskursijos

„Vykinto keliai“ kviečia į ekskursiją lengvaisiais automobiliais po Ignalinos kraštą. Vadovai – archeologas prof. Vykintas Vaitkevičius ir mitologė dr. Daiva Vaitkevičienė.

Susitiksime ir kelionę pradėsime 9 val. Ignalinoje. Lankysime šias vietas (eilės tvarka): Antakmenės Aukų akmenį Piestokalnio papėdėje; patį didžiausią Lietuvoje Gedžiūnėlių pilkapyną; Garšvinės Kaukučio šventvietę; Kazlupiškės piliakalnį; Mieliatilčio senovės gyvenvietę II; Vėlio ežerą ir Mažulonių piliakalnį.

Ekskursijos trukmė apie 8 val., atstumas – apie 70 km. Kaina 50 eurų automobiliui (nepriklausomai nuo jame važiuojančių keliautojų skaičiaus). Bilietai ir visa informacija: https://www.vykintokeliai.lt/art-jancios-ekskursijos

Jeigu norite keliauti kartu, bet neturite automobilio, parašykite organizatoriams ir jie padės surasti Jums vietą kito keliautojo automobilyje.

SVARBU: registruotis reikia tik ekskursijos metu automobilį vairuosiančiam asmeniui. Automobilių bilietų skaičius ribotas.

Kilus klausimams dėl lankomų vietų ir ekskursijos eigos kreiptis telefonu 8 698 27589 arba el. paštu vykintokeliai@gmail.com

Renginys mokamas