Ėjimo iššūkis "Ignalinai 155"

Ignalinai 155 metai! Švęskite šį jaunystės gimtadienį visą vasarą mėgaudamiesi gražiausiais pasivaikščiojimų takeliais tarp miškų ir ežerų.

Gyvendami nuostabios ir švarios gamtos apsuptyje turime puikią galimybę tai išnaudoti savo sveikatos stiprinimui. Keliauti galime individualiai, patys suplanavę maršrutus, arba pasinaudodami išmaniosiomis technologijomis, vienos jų, vis labiau populiarėjančios – mobiliosios aplikacijos. Mobili aplikacija leidžia žmonėms judėti individualiai, gryname ore, įvairiais maršrutais. Kartu tai galimybė sužinoti ką nors naujo ar pažinti jums patikusia vietovę. Na, o dalyvavimas mobilios programėlės kūrėjų ir jų partnerių organizuojamuose iššūkiuose yra papildoma paskata judėti.

 

Dalyvaukite ėjimo iššūkyje „ Ignalina 155“ užsiregistruodami jame mobilioje programėlėje „Walk15“.

Keliaukite po Ignalinos kraštą, o surinkę 155 000 žingsnių, užsukite į Ignalinos rajono turizmo informacijos centrą, parodykite savo pasiekimus iššūkio programėlėje ir gaukite dovaną.

Iššūkį įgyvendinti galite iki rugsėjo 15 d.

 

Pajuskite ežerų gaivą, išgirskite miškų ir pievų muziką, įsimylėkite ir Jūs 8 ežerų apsuptą meilės miestą Ignaliną...

 

Programėlė Walk15

Jūsų kelionių po Ignalinos kraštą vedlys www.ignalina.info

 

Projektas finansuojamas įgyvendinant Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamą priemonę „Turizmas – kaip sveika alternatyva“.

Atsiliepimai

Komentuoti