Kelionė į Kalėdinę Austriją

Kelionė į Kalėdinę Austriją (5 d.)

DATA: 2019 11 23 - 27

KAINA: 265 EUR

Viena - Bad Išlis –terminių vandenų kompleksas - Halštatas - Zalcburgas – Melko vienuolynas - vyno degustacija Vachau slėnyje

 

1 DIENA. LIETUVA – LENKIJA – ČEKIJA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynei atvykstame į viešbutį Čekijos - Austrijos pasienyje.

 

2 DIENA. VIENA - BAD IŠLIS - TERMINIŲ VANDENŲ KOMPLEKSAS

Pusryčiai. Vykstame į Vieną. Ekskursinė programa imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos mieste: Šv. Stepono katedra, Hofburgo rūmai, Vienos Štrauso valsų sodas, paminklas Mocartui, Operos rūmai, Parlamento rūmai, Kartnerstrasse, Anker laikrodis, Naujojo turgaus aikštė. Laisvas laikas Kalėdinėje mugėje Šv. Stepono aikštėje, kuri rengiama jau daugiau nei 700 metų. Čia galima rasti ne tik žaisliukų eglutei, skanių meduolių ar paragauti punšo, bet ir pasisemti kuo puikiausios šventinės nuotaikos. Čia būtina įsigyti rankų darbo pūsto stiklo ir juvelyrinių dirbinių, žvakių, paragauti austriško štrudelio, imbierinės duonos, keptų kaštonų ir karšto vyno. Vykstame į Salzkammerguto balneologinį kurortą prie Trauno upės - Bad Išlį, buvusią Austrijos-Vengrijos monarchų vasaros rezidenciją. Čia trykšta mineralinės versmės, kasama akmens druska, veikia sanatorijos ir poilsio namai. Atgaiva ir poilsis *terminių vandenų komplekse. Nakvynė svečių namuose.

 

3 DIENA. HALŠTATAS – ZALCBURGAS

Pusryčiai. Vykstame į vieną iš gražiausių miestelių, vadinamu Zalckamerguto perlu, - Halštatą. Seniausias Austrijoje, romantiškas, įsikūręs ant ežero kranto, apsuptas stačių kalnų, - Halštatas dar vadinamas fotogeniškiausiu Austrijos miestu. Atvykstame į Zalcburgą. Ekskursija po *Hohensalzburgo pilį – didžiausią Europoje išlikusią viduramžių tvirtovę, Šv. Petro bažnyčią ir kapines, kunigaikščių ir vyskupų rezidencijas, Katedrą, namą, kuriame gimė V. A. Mocartas, Mirabelės rūmus ir parką, Rupertinum muziejų ir modernaus meno galeriją, Mocarto aikštę. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti Katedros aikštėje vykstančioje Zalcburgo kalėdinėje mugėje, paragauti karšto vyno, pasivaikščioti jaukiomis Zalcburgo senamiesčio gatvelėmis. Nakvynei grįžtame į tuos pačius svečių namus.

 

4 DIENA. MELKO VIENUOLYNAS - VYNO DEGUSTACIJA VACHAU SLĖNYJE

Pusryčiai. Vykstame į Melką - kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Ekskursinė programa vieninteliame Austrijoje veikiančiame *Benediktinų vienuolyne, savo bibliotekoje saugančiame daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Šiuo metu tai – UNESCO saugomas didžiausias Europoje barokinis vienuolynas. Vykstame į vynais garsėjančioje Žemutinėje Austrijoje esantį Vachau slėnį. Dunojaus upės slėnyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gausu vynuogynų, auginami abrikosai, slėnį supa kalnai. Pravažiuosime mažus miestelius, įsikūrusius upės pakrantėje, kalnuose išlikusius pilių griuvėsius, vienuolynus. Sustosime viename iš slėnio miestelių *vyno degustacijai, kur galėsite įsigyti šio regiono vynų ir čia gaminamo abrikosų džemo. Nakvynei atvykstame į viešbutį Čekijoje.

 

5 DIENA. ČEKIJA – LENKIJA – LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė į Lietuvą.

 

KAINA: 265 EUR

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė patogiu autobusu;

4 nakvynės 3* viešbučiuose arba svečių namuose (2-viečiuose kambariuose) su pusryčiais;

Grupės vadovo paslaugos;

Draudimas (vyresniems nei 65 m. su priemoka).

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

bilietai į mokamus objektus: terminių maudynių kompleksas (4 val.) - 18 Eur,

Hohensalzburgo pilis – 12 Eur, Melko vienuolynas – 13 Eur, vyno degustacija - ~10 Eur

vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma - ~10 Eur

pietūs, vakarienės, kitos nepaminėtos išlaidos.

 

PASTABOS:

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali kisti;

Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.

Minimalus keliautojų skaičius – 35. Vykstant mažesniam keliautojų skaičiui, kelionės kaina gali keistis.

Kelionė organizatorius - kelionių agentūra "Pegaso kelionės". Grupė renkama kartu su kitais turizmo informacijos centrais.

Atsiliepimai

Komentuoti