Naujas maršrutas pėsčiomis programėlėje "Walk15"

Ignalina – ežerų kraštas. Rajone telkšo keli šimtai ežerų ir dar keliolika jų galima rasti aplink patį miestą. Einant šiuo nauju maršrutu, žingsniuosite miškais, ežerų pakrantėmis, o pakilę į apžvalgos bokštą galėsite pasigėrėti nuostabiu gamtos peizažu. 

 

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras įgyvendino projektą "Ėjimas įkvepia", kurio įgyvendinimo metu sukurtas ir į mobiliąją aplikaciją "Walk15" patalpintas maršrutas Ignalinos mieste "8 ežerų trasa".

Maršrutas suplanuotas aštuoneto formos, kad dalyviai galėtų patogiau planuoti norimą ėjimo trukmę - visą iš karto arba dalinant į dvi dalis.

Visas maršruto ilgis apie 12 km ir sudaro apie 15 000 žingsnių. Einant trasa, mobiliosios aplikacijos pagalba, žmogus nenuklysta nuo maršruto, stebi kiek žingsnių jis praėjo ir sužino įdomius faktus apie Ignalinos miestą.

Mobilioji aplikacija "Walk15" šiuo metų turi daugiau kaip 10 000 vartotojų trijose Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). Ignalinos maršrutas prieinamas lietuvių ir anglų kalbomis.

 

Projekto įgyvendintas Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių, finansuojamų Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Atsiliepimai

Komentuoti