Reklamos pasiūlymai verslui

Mieli Ignalinos turizmo paslaugų teikėjai,

Dėkojame už gražų ir aktyvų mūsų krašto pristatymą svečiams! Jūs esate labai svarbūs rajono turizmui. Jūs esate ir traukos objektai turistams, ir tie, kas, skleidžia žinias apie šį nuostabų kraštą.

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras yra pagrindinis turizmo informacijos skleidėjas Ignalinos rajone ir apie Ignalinos rajoną. Siekiame kokybiškai ir laiku teikti informaciją, tinkamai reprezentuoti savo kraštą,

Džiaugiamės galėdami pristatyti atsinaujinusią turizmo informacijos centro tinklalapį www.ignalina.info, kuris yra pirmosiose google paieškos nuorodose ieškant informacijos apie Ignalinos kraštą. Aktyviai bendraujame ir socialiniuose tinkluose (Facebook paskyros lietuvių ir anglų kalbomis, Instagram, YouTube, Twitter).

Šiemet, pristatydami Ignalinos turizmo galimybes, dalyvavome 3 tarptautiniuose parodose, 3 kontaktų mugėse, 5 miestų šventėse ir kt. Rengiame leidinius ne tik lietuvių kalba, bet ir latvių, lenkų, vokiečių, anglų ir pan.

Esame atviri Jūsų pasiūlymams, pamąstymas, patarimams kaip galėtume gerinti savo darbą, kaip galėtume dirbti kartu!

Jūsų klientams gali būti aktualu:

 • Teikiame informaciją apie lankytinus objektus rajone, padedam susidėlioti kelionės maršrutą;
 • Lankytojų centre jie ras žemėlapius, suvenyrus su Ignalinos krašto simbolika;
 • Teikiame renginių organizavimo paslaugą.

Mūsų nemokamos paslaugos verslui:

 • Informacijos talpinimas tinklalapyje www.ignalina.info;
 • Dalinimasis Jūsų informacija socialiniuose paskyrose (facebook, instagram ir kt.);
 • Informacijos sklaida apie Jūs lankytojų centre, parodose ir kituose renginiuose.

Mūsų mokamos paslaugos verslui

 • Reklama mūsų leidžiamuose leidiniuose;
 • Reklama mūsų tinklalapyje;
 • Žemėlapiai, kiti leidiniai.

 

Naujausi pasiūlymai verslui:

 • „Ignalinos turizmo gidas“

Siūlome reklamos paslaugas naujame rengiamame leidinyje, kuriame bus informacija apie lankytinus rajono objektus bei informacija apie įvairias turizmo paslaugas. Leidinys bus lietuvių kalba, 3000 egz., 40 psl., 20cm*20cm formato. Leidinys bus platinamas parodose ir kituose renginiuose.

Leidinyje bus kontaktai visų paslaugų teikėjų, kurie yra mūsų tinklalapyje (www.ignalina.info).

Jeigu norite, kad šalia Jūsų kontaktų būtų Jūsų paslaugas (pvz. sodybą, kavinę, baidarių nuomą ir pan.) pristatanti nuotrauka, kviečiame pirkti reklamos leidinyje paslaugą, kuri kainuoja 5 eurus bei suderinti/atsiusti mums norimą nuotrauką.

Kitais atvejais pasiliekame teisę parinkti nuotraukas savo ir dizainerio nuožiūra, t.y. nuotraukos bus parenkamos grupei paslaugų, o ne kiekvienam atskirai.

Laukiame Jūsų apsisprendimo iki spalio 22 d.!

Daugiau informacijos el.paštu [email protected] arba tel. 8683 80105 arba 8386 52597

 • Žemėlapis

Patogiam rajono reprezentavimui išleidom naują dvipusį žemėlapį, kuriame sužymėti 10 lankomiausių objektų mieste ir Aukštaitijos nacionalinio parko Ignalinos rajono dalyje. Taip pat pagrindiniai maršrutai dviračiais, automobiliais, vandeniu.

Specialus rudenio pasiūlymas: siūlome įsigyti 200 vnt. žemėlapio (+100 vnt. padovanosime) už 40 eur (patvirtinta 1 vnt. kaina 0,20 eur, o su šiuo pasiūlymu 1 vnt. kaina ~0,13 eur).

Pasiūlymas galioja iki gruodžio 31 d.

 • Reklama tinklalapyje www.ignalina.info

Galime patalpinti Jūsų logo su aktyvia nuoroda į Jūsų tinklapį (arba į mūsų tinklapio skiltį) pirmąjame svetainės puslapyje! Paslaugos kaina 1 mėn. – 5 eur.

 • Akcija „Surink Lietuvą“

Gal jau teko girdėti apie magnetukų rinkimo akciją "Surink Lietuvą"? Kiekvieno rajono turizmo informacijos centre galima įsigyti tik to rajono magnetuką. Surinkus visus magnetukus gaunasi Lietuvos žemėlapis.

Akcijos populiarumas pranoko visus lūkesčius, net ir dabar rudenį kiekvieną savaitę sulaukiame apie 100 turistų, kurie būtent dėka šios akcijos keliauja po Lietuvą. Užsukę magnetuko, jie tuo pačiu pasiteirauja apie lankytinus objektus, pramogas, maitinimo įstaigas ir pan. Bendrą informaciją žinoma mes teikiame ir teiksime visada apie visus. Tačiau matome, kad tai puiki proga paskatinimui daugiau laiko praleisti mūsų rajone, o ne lėkti į sekantį. Tad esame atviri Jūsų pasiūlymams kaip tai padaryti. Tiesiog kaip pvz. - su kas dešimtu magnetuku galėtume įteikti Jūsų dovanėlę (nuolaidų kuponą, kvietimą kavos puodeliui ar pan.).

 • Ignalinos turizmo paslaugų teikėjų bendruomenė

Tai uždara grupė Facebook puslapyje, kurioje bendrauja ir operatyviai informacija dalinasi turizmo paslaugų teikėjai. Prisijunkite! https://www.facebook.com/groups/ignalinaturizmas/

VšĮ Ignalinos rajono turizmo informacijos centras
Ateities g. 23, Ignalina, Tel.: +370 386 52 597, [email protected], www.ignalina.info

Atsiliepimai

Komentuoti