Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Žvejyba Ignalinos krašte

Žvejyba Ignalinos krašte - vienas seniausių ir svarbiausių verslų, kurį paežerių gyventojai perduodavo iš kartos į kartą. Valstiečiai gaudydavo žuvį savo reikmėms, didžiąją dalį jos parduodami pirkliams. Taip žvejyba tapo pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.

Nuo šiol Ignalinos krašte siūlomos paslaugos žvejybai ir pramoginei žvejybai su gidu.

Akvaperlas kviečia pasinaudoti jų paslaugomis ir išsinuomoti guminę valtį su elektra varomu varikliu, kuri bus pristatyta į bet kurį ežerą Ignalinos rajone.

Ežerų pramogos kviečia išbandyti pramoginę žvejybą su gidu Aukštaitijos nacionalinio parko ežeruose pramoginiu laivu "Laumė". Jūs turėsite galimybę turiningai praleisti laiką, pasimėgauti nuostabia gamta, ištraukti laimikį ir įamžinti tai, o iš gido išgirsti tai, ko dar nežinojote apie sėkmingą žvejybą.

Trainiskis.lt – siūlo išsinuomoti valtį Aukštaitijos nacionaliniame parke, tai puiki galimybė atsipalaiduoti, pabūti gamtoje bei apžiūrėti nuostabią ežerų panoramą, o be to tai puiki proga pasinaudoti galimybe ir užmesti meškerę.

Taip pat Ignalinos rajone yra siūloma ir pramoginė karpių žvejyba Skudučio ežere. Čia kartu su žvejybos leidimu gaunate ir stovyklavietės nuomą parai. Puiki galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasidžiaugti žvejybos teikiamais malonumais visą parą. Be to čia yra organizuojamos ir žvejų varžybos, kur kiekvienas gali išbandyti savo žvejo sugebėjimus.

Šakarvos valtinė Jums taip pat suteiks galimybę išsinuomoti valtį Aukštaitijos nacionaliniame parke ir pasinerti į ežerų mėlį ir pasidžiaugti žūklės teikiamais malonumais

Žilvino žūklė kviečia jus apsilankyti stovyklavietėje prie Šaminio ežero. Jūsų patogumui stovyklavietėje nakvynės vietos, žvėjyba, inventoriaus nuoma. Taip pat stovyklavietėje galite įsigyti žvejybos leidimus.

Tad skubėkite į Ignalinos kraštą pasimėgauti tiek pramogine žvejyba, tiek įgauti žinių iš žvejybos gido. Nei žvyno, nei uodegos!

Atsiliepimai

Komentuoti