EkoŽygis Paežerių kaimai

Žygiai

Šis pažintinis rudens žygis organizuojamas „Aukštaitijos“ nacionalinio parko 45-čiui pažymėti.

Žygis yra skirtas: žmonėms, įtemptai dirbantiems biuruose, studentams ir nuolat skubantiems, pavargusiems nuo miesto triukšmo ir kasdienės rutinos; taipogi ir namuose užsisėdėjusiems senjorams; ir visiems kitiems, norintiems pažinti Parko paežerių kaimus (grožėsimės: Lūšių, Asalnų, Asalnykščio, Alksno, Alksnaičio, Linkmeno, Asėko, Laumiakėlių ežerėlių panorama), susipažinti su jų istorija, išsidėstymu, etnografija, kaimo gyventojų papročiais ir amatais; mėgstantiems vidutinį ėjimo tempą ir tiems, kurie medžioja ne kilometrus, o mėgsta pažintis su naujais žmonėmis ir vietovėmis, įdomias istorijas ir smagias patirtis – t. y. kurie nori ne tik eiti, bet ir pažinti; žygis ypač tinka žmonėms, kuriems patinka atsipalaiduoti, mėgautis buvimu čia ir dabar, užuot visą laiką aktyviai skubėjus į galutinį tašką.

Diena: 2019 metų spalio 20 d. (sekmadienis).
Pradžia : 10:00 val. (registracija pradedama 9:40);
Kategorija : vidutinis sunkumas.
Susitikimo vieta : Ginučių km /Ignalinos r./
Distancija : apie 25 km.
Trukmė : apie 8 val.
Žiedinis maršrutas : Ginučių km - Simoniškio km - Linkmenų miškas - Laumiakėlių ežerėliai - Puziniškio km - Salų I km - Salų II km - Ladakalnis - Ginučių piliakalnis - Ginučių km.

Danga : miško kelias, žvyrkelis, asfaltas.
Žygio žemėlapis:
https://drive.google.com/file/d/1zEzndMni50hQvPb0U-h2dtkrb9SY2LZi/view?usp=sharing

Žygio vadovės:
I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė.
II kategorijos gidė, etnologė Sigutė Mudinienė
Kontaktai: tel: 868587308; el.paštas: [email protected]

Registracija iki spalio 17 d.

Registracijos nuoroda:https://forms.gle/K3LjNt4pQxNGW79Y7 
Dalyvio mokestis asmeniui : € 7+ 1€ NP lankytojo bilietas
Vaikams iki 15 metų : € 4


Į kainą įskaičiuota:
Gidų-žygio vadovų paslauga
Naminis pyragas, miško uogų arbata. Žygeivių prašome arbatai turėti savo puodelį – geriausia ne vienkartinį. Taip skatiname ekologišką gyvenseną (žygio metu keliautojai turės dvi - tris atokvėpio valandėles; vienos iš jų metu prisės atsigerti miško uogų arbatos, pasivaišins naminiu pyragu).

Svarbi informacija:
Asmenims, užsiregistravusiems į žygį, ir mokantiems banko pavedimu (taip yra patvirtinama žygio registracija) bus išsiųsti 2 el. laiškai. 1-asis - su banko sąskaitos nuoroda, per kurią bus galima padaryti žygio dalyvio mokesčio pavedimą (mokėjimo kopijų spausdinti nereikia). Gavus apmokėjimą, bus išsiųstas 2-asis el. laiškas su žygio maršruto aprašymu, bei susitikimo vieta.
Asmenims, mokantiems vietoje grynaisiais, būtina registraciją patvirtinti jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Tuomet bus išsiųstas el. laiškas su žygio maršruto aprašymu, bei susitikimo vieta.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių galimybių išbandymu. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.