Ekskursija "Aukštaitijos ežerų labirintais"

Ekskursijos

REGISTRACIJA: Žinutė facebook, el. paštu: [email protected], tel. 865616099
SUSITIKIMO VIETA IR LAIKAS: 2019 m. liepos 28 d. (sekmadienis), 12 val., M. Petrausko g. 1, Palūšėje, Ignalinos sen., Ignalinos r. sav. (prie senosios Palūšės bažnyčios). Važiuojantiems iš Vilniaus su mumis, susitikimo vietą ir laiką pranešime asmeniškai.
https://goo.gl/KdnRPD
KAINA: 10 Eur (važiuojant savu transportu vaikams iki 12 metų nemokamai). Važiuojantiems mūsų transportu reikės susimokėti papildomus 8 eur.
EKSKURSIJOS TRUKMĖ - ~5 val (+/- 1 val.).
Kviečiame pakeliauti po vieną iš paslaptingiausių Lietuvos gamtinių kampelių – Aukštaitijos nacionalinį parką. Ne vienas esame čia buvę, ne vienas stovyklavę, todėl tikrai bus įdomu sužinoti, kaip gamta sukūrė tokią neaprėpiamą gausybę ežerų. Visi jie tarsi susiję į melsvą perlų vėrinį, o jų krantai, sąsmaukos, pusiasaliai ir salos klaidina begaliniame labirinte. Ekskursijoje susipažinsime su unikaliu paskutiniojo apledėjimo pakraščiu, kalvomis ir daubomis, Aukštaitijos ežerų raida, pelkėmis ir šlapynėmis. Informacijos vėl bus daug, o išsiskirsime pasilikę sau mįslių ateičiai.
APLANKYSIME: Lūšių ežero pakrantę (apie 2 km žygis pėsčiomis), Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Ginučių malūną, Medžiukalnio šaltinį.