Galapagai 2019

Kiti renginiai

Daugiatūkstantinę minią gerbėjų turintis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2019“ vyks liepos 26-27 dienomis.

Laikas: Liepos 26-27 d., 2019
Vieta: Palūšė, Meironių lygumos, Ignalinos rajonas

Atlikėjai:
Iamddb.
Dub Fx
TOMM¥ €A$H
Rusko
Jazzu
G&G Sindikatas
Lilas ir Innomine
Daddy Was A Milkman
Vidas Bareikis - VB
ba.
Free Finga
Junior a
Solo Ansamblis
Sinickis
Kitokie pasikalbėjimai
Humoro klubas
Flying Saucer Gang
Cheri On Top
Angelou
Keanu Blunt
Sanda
Palmboi
DJ Remedy
DJ Gerry
DJ Vunderkinde
DJ Vaiper Despotin
Kiti netrukus!
--
Vienas didžiausių ir svarbiausių festivalių - „Galapagai“ asocijuojasi ne tik su puikiai praleistu vasaros savaitgaliu, bet ir serija šaunių muzikos vakarėlių, vykstančių visus metus. Tačiau apie kitos vasaros festivalį organizatoriai kurį laiką tylėjo. Šiandien – didžiųjų naujienų diena: kitąmet „Galapagai“ įvyks naujoje vietoje – Palūšėje. 
Unikalus gamtos kampelis su savo istorine medine bažnyčia ir akmens amžiaus palikimu piliakalniuose, supamas fantastiškų Ignalinos ežerų ir upių, jau senai yra pamėgtas visos Lietuvos ir užsienio turistų.
Palūšės sodybas daugelis renkasi vasaros atostogoms ar bent baidarių žygiui. Šįkart upės į šią nuostabią vietą atvedė ir „Galapagų“ organizatorius: 9-ąjį kartą rengiamas festivalis kitąmet įvyks būtent čia.
Organizatorius pabrėžė, kad „Galapagai“ ir Palūšėje išliks „Galapagais“, kurie jau netrukus skelbs aktualiausių užsienio ir Lietuvos muzikos atlikėjų vardus, skatins socialines iniciatyvas, pasiūlys daugybę pramogų ir ypatingai gerą festivalio atmosferą, kuri visiems išlieka atmintyje.
Pigiausius festivalio bilietus nuo šiandien galima įsigyti galapagai.lt. 

Kontaktai