Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE

Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE

Bilieto kaina: 20EUR

Bilietus, vakarienę, nakvynę REZERVUOKITE parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760.

Pastaba: senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma nuolaida 50%.

Vaikai iki 12 m. įleidžiami nemokamai.

Ispaniškojo flamenko gitaristas ir kompozitorius.Tarp dešimčių
projektų su įvairiomis pasaulio įžymybėmis tokios pavardės kaip Peter Gabriel ar Al Di Meola. 2011 metais buvo pakviestas groti su Berlyno filharmonijos orkestru (vad. seras Simon Rattle). Yra gitaros
profesorius, išleido 6 albumus.

Cañizares karjera trunka daugiau kaip keturis dešimtmečius. Atlikėjas pirmas pakviestas kaip flamenko gitaristas pasirodyti su Berliner Philharmoniker. Jis bendradarbiavo su svarbiausiais orkestrais visame pasaulyje, apimdamas Staatskapelle Dresdenas, NHK Synphony Orkestras, Miesto Birmingemo Simfonijos Orkestras, Orquesta y Coro Nacionales de España ir Orquesta Sinfónica de Barcelona i Nacional de Catalunya ir taip toliau. Cañizares laimėjo daug prestižinių apdovanojimų, įskaitant ‘Premio Nacional de Guitarra’ (1982), ‘Premio de la Música’ (2008), ir ‘Premio Flamenkas Hoy’ (2000, 2011, 2013). Dešimt metų Cañizares buvo artimas bendradarbis su Paco de Lucía, ir jis taip pat dirbo su daugeliu kitų pagrindinių menininkų - Enrique Morente, Camarón de la Isla, Serrat, Alejandro Sanz, Mauricio Sotelo, Leo Brouwer, John Paul Jones ir Peter Gabriel.

Cañizares darbas kaip kompozitoriaus apima darbus Ispanijos Nacionalinei Baleto Kompanijai ir garso takelius keliems kino filmams, apimdamas “La Lola se va los Puertos” su Rocío Jurado ir Paco Rabal, Flamenku ir Carlos Saura “La Jota”. Jis dalyvavo daugiau kaip 100 albumų ir publikavo 14 albumų kaip svarbiausias menininkas. Pasaulinė Flamenko Koncerto premjera "Al-Andalus" gitarai ir orkestrui; "Al-Andalus" buvo dedikuotas Paco de Lucía atminti ir vyko premjera Nacionalinėje Madrido Auditorijoje. Šį darbą užsakė Ispanijos Nacionalinis Orkestras ir Choras (OCNE), ir buvo atliktas vadovaujant Josep Pons. Pasak įžymaus kompozitoriaus ir kritiko Tomás Marco:" Darbas buvo priimtas kaip visuotinis viešas pripažinimas". Cañizares leidžia daug laiko tirdamas ir mokydamas flamenko. Nuo 2003, jis mokė flamenko gitara prestižiniame Escola Geresnio de Música de Catalunya (ESMUC), ir jis taip pat dirba Ispanijoje ir tarptautiniu mastu.

  • Rugpjūčio 25 d.  14:00 - 16:00
2018-08-25 14:00 2018-08-25 16:00 Europe/Vilnius Gitaros muzikos olimpo atstovas Juan Manuel Cañizares PASAGOJE Bilieto kaina: 20EUR Bilietus, vakarienę, nakvynę REZERVUOKITE parašę el. paštu info@paliesiausdvaras.lt ar paskambinę administratorei Birutei tel. 8 626 82 760. Pastaba: senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma nuolaida 50%. Vaikai iki 12 m. įleidžiami nemokamai. Ispaniškojo flamenko gitaristas ir... --- //www.ignalina.info/renginys/gitaros-muzikos-olimpo-atstovas-juan-manuel-ca-izares-pasagoje/date-20180825/ Paliesiaus dvaro koncertinė salė "Pasaga", Paliesius, Ignalina, Ignalinoje info@paliesiausdvaras.lt
  • Paliesiaus dvaro koncertinė salė "Pasaga"
  • Paliesius
  • Žemėlapis
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau