Mamos dienos proga Paliesiaus dvaras kviečia praleisti laiką kartu!

Šventės

PROGRAMOJE: Dueto „Dūzgana“ koncertas „12 meilės mėnesių“, edukacijos - „Žolynų audimas“, „Prancūziškos mozaikos“.

 

12:00 – 14:00 val. Edukacijos vaikams ir mamoms | „ŽOLYNŲ AUDIMAS“

Lietuva – audėjų kraštas, kuriame dar galime užgirsti ratelių dūzgimo ir staklių trinksėjimo aidą. Dar neišseko audiniai ypatingais raštais močiučių kraičių skryniose. Lietuva – žydinčių pievų kraštas, kuriame dar galime užgirsti šienapjūtės, linarūtės, rugiapjūtės dainų aidus. Drobių audeklai ir žolynų aromatas bei grožis susijungia Saulės Katinienės darbuose, kur iš žolynų išaudžiami nepakartojami raštai, kurie be spalvų ir formų apdovanoja mus ilgai išliekančiu kvapu.

Edukacijų metu išaustuose kūriniuose bus įausta ir audimo raštai, ir žolynai, ir meilė Mamoms bei tekstilei. Idėjų šaltinis - Dovilės kūryba. 12 muzikos kūrinių , 12 tekstilės kūrinių,, 12 audėjėlių... Šiuo metu gamtai tik bundant, žolynų stygių pakeis ir audeklus papildys spalvingos skiautininės detalės, kurias kurti mokys skiautinių meistrė Danutė Blažienė. Mamos kartu su vaikais išmoks austi, sukurti obelų žiedus, pasiūti pievų gėles, širdeles ir savo kūrineliais papuošti tekstilės dirbinius. Taip pat išmoks pasisiūti lėlytę, kuri dar ilgai primins šią gražią šventę.

Dalyvio bilieto kaina: 10 Eur.
Registracija: El. p. [email protected] arba tel.: +370 626 82 760.

 

12:00 – 14:00 val. Edukacijos vaikams ir mamoms | „PRANCŪZIŠKOS MOZAIKOS“

Kristina Ballouard – lietuvė, daug metų gyvenusi Prancūzijoje ir iš ten atsivežusi techniką mozaikoms iš keramikinių ir stiklinių duženų. Tai vis labiau populiarėjanti „zero waste“ ekologijos tendencija suteikti daiktams naują gyvenimą, net jeigu jie pasipylė į šukes. Taip iš naujo atgyja baldai, veidrodžiai, vazonai,taip iš nereikalingų stiklainiukų gimsta originalios žvakidės ar iš lentgalių – padėkliukai po puodais. Galėsite ne tik įsigyti šių originalių darbų, bet ir patys pasimokyti juos padaryti.

Dalyvio bilieto kaina: 10 Eur.
Registracija: El. p. [email protected] arba tel.: +370 626 82 760.

 

14:00 – 15:30 val. | DUETO „DŪZGANA“ KONCERTAS „12 MEILĖS MĖNESIŲ“

Meilė – mūsų visų variklis, esmė, pradžia ir pabaiga. Ji keičiasi ir auga kartu su žmogumi.

Duetas „Dūzgana“ apdainuoja įvairiausias meilės apraiškas, formas ir spalvas. Į programą „12 meilės mėnesių“ sudėtos dainos, kurias Dovilė ir Aidas sukūrė per 20 metų. Žodžiai – įvairių Lietuvos poetų. Be dainųtaip pat matysite ir virtualias Lietuvos dailininkų ir fotografijų parodas, kurios yra sudėtos į dainų klipus ir bus demonstruojamos koncerto metu. Kiekvienai dainai yra sukurti ir atskiri sceniniai kostiumai, kurie parodo, kaip, keičiantis gamtai ir gyvenimui, keičiasi ir meilės supratimas, požiūris, kaip meilė apima visas gyvenimo sritis – meilę istorijai ir ateičiai, meilė gimimui ir mirčiai, meilė Tėvynei ir artimui.

Kainos: 10/15 Eur.
Registracija: El. p. [email protected] arba tel.: +370 626 82 760.

 

Plačiau: https://paliesiausdvaras.lt/.../mamos-dienos-proga.../