Šiaurietiškojo ėjimo ir pėsčiųjų žygis Palūšėje

Šiaurietiškojo ėjimo ir pėsčiųjų žygis Palūšėje

Rugpjūčio 4 d. (šeštadienį) “Palūšės regatos 2018” metu vyks šiaurietiškojo ėjimo ir pėsčiųjų žygis.

Žygio metu keliausime miško keliais, pušynais Palūšės mišku pro Pabalčio kaimą, Kavinio ežeriuką. Žygį pradėsime trumpa mankšta, o užbaigsime tempimo pratimais. Kviečiame dalyvauti kaip šiaurietiškojo ėjimo entuziastus, taip ir pėsčiųjų žygių mėgėjus.

Žygio pradžia 11 val. Startuojame nuo Aukštaitijos nacionalinio parko direkcijos pastato. Trasa pėsčiomis apie 10 km. Trukmė – iki 3,5 val.

Žygį veda šiaurietiškojo ėjimo instruktorė Jelena Jusis ir šiaurietiškojo ėjimo instruktorė, kineziterapeutė Daiva Visakavičiūtė.

Apranga patogi, nevaržanti judesio. Rekomenduojama dėvėti ilgas kelnes. Turėti galvos apdangalą. Avalinė uždara, pavyzdžiui, tvirti sportbačiai arba kitokie patogūs batai. Su savimi turėti vandens ir priemonę nuo uodų ir erkių. Jei reguliariai vartojate kokius nors vaistus ir jums jų gali prireikti žygio metu, nepamirškite jų įsidėti. Daiktus rekomenduojama sudėti į nedidelę patogią kuprinę arba ant juosmens tvirtinamą tašę.

Dalyvavimas žygyje nemokamas.

Papildoma informacija tel. 8 652 87 219 arba el. paštu jelena.jusis@gmail.com

Šis žygis vienas iš daugėlio "Palūšės regatos 2018: 100 burių". Maloniai kviečiame dalyvauti ir kitose šventės renginiuose. Daugiau informacijos rasite čia -> http://www.ignalina.lt/go.php/lit/Kviecia-Paluses-regata-2018/14068

  • Rugpjūčio 4 d.  nuo 11:00
2018-08-04 11:00 2018-08-04 11:00 Europe/Vilnius Šiaurietiškojo ėjimo ir pėsčiųjų žygis Palūšėje Rugpjūčio 4 d. (šeštadienį) “Palūšės regatos 2018” metu vyks šiaurietiškojo ėjimo ir pėsčiųjų žygis. Žygio metu keliausime miško keliais, pušynais Palūšės mišku pro Pabalčio kaimą, Kavinio ežeriuką. Žygį pradėsime trumpa mankšta, o užbaigsime tempimo... --- //www.ignalina.info/renginys/siaurietiskojo-ejimo-ir-pesciuju-zygis-paluseje/date-20180804/ Aukštaitijos nacionalinis parkas, Ignalinoje