Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė IV etapas

Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė IV etapas

VOLKSWAGEN MTB DVIRAČIŲ MARATONŲ TAURĖ 2018

MTB dviračių entuziastai naują “Volkswagen MTB dviračių maratono taurės“ sezoną pradėjo startu gegužės 20 d. Druskininkuose.  II etapas birželio 17 d. vyko Vilniuje, kurį organizatoriai dedikavo atkurtos Lietuvos 100-mečiui. Liepos 15 d. maratono taurė dalyvius sukvietė į naują tašką varžybų žemėlapyje-Žagarę.

Rugpjūčio 12 d. Ignalinoje vyks IV maratono etapas. Sezono sportininkai baigs Anykščiuose, rugsėjo 23 d.

Renginyje, kurį kalnų dviračių entuziastai vadina karališkuoju „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etapu, kasmet dalyvauja daugiau tūkstančio dviratininkų, juos palaikyti atvyksta šeimos ir draugai.

Vienas trasos ratas yra 25 kilometrų ilgio. Šoje trasoje pakilimų yra daugiausiai. Ir Būdakalnis, ir Bokšto kalnas – tai tos vietos, nuo kurių atsiveria nepakartojami peizažai. Tačiau užminti dviračiu į tų kalnų viršų – tikrai nelengvas išbandymas visiems. Bet atsiveriantys vaizdai atperka nuovargį. Lygiai taip pat analogų visame „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ kalendoriuje neturi ir važiavimas ežero pakrante: status šlaitas ir gana siauras vienvėžis takas priverčia dalyvius susikaupti, tačiau tai ir yra nekartojamas etapo unikalumas: čia ir gražu, ir sunku... Ir net tie, kurie nuo šlaito nusirita į vandenį (o tokių būna kasmet), nepyksta – tai būna vos ne karališkos maudynės (pagal 15min.lt)

Jūs galite pasirinkti – ar norite lenktyniauti su kitais, ar tik trokštate aplenkti savo kaimyną, o gal norite minti kartu su savo šeimos nariais neskubėdami, bet ta pačia trasa, kuria ką tik praskuodė sportininkai. Tai renginys visiems.

Startas nuo Ignalinos vasaros estrados. Maršrutą rasite čia.

 

  • Rugpjūčio 12 d.  nuo 09:00
2018-08-12 09:00 2018-08-12 09:00 Europe/Vilnius Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė IV etapas VOLKSWAGEN MTB DVIRAČIŲ MARATONŲ TAURĖ 2018 MTB dviračių entuziastai naują “Volkswagen MTB dviračių maratono taurės“ sezoną pradėjo startu gegužės 20 d. Druskininkuose.  II etapas birželio 17 d. vyko Vilniuje, kurį organizatoriai dedikavo atkurtos Lietuvos 100-mečiui. Liepos 15 d. maratono taurė dalyvius sukvietė į naują... --- //www.ignalina.info/renginys/volkswagen-mtb-dviraciu-maratonu-taure-iv-etapas/date-20180812/ Ignalinos miesto estrada, Ignalinoje Sporto klubas „Vilimeksas“
Daugiau informacijos