Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Ažvinčių sodyba

Kaimo turizmo sodybos

Ieškantiems ramybės, gamtos ir privatumo, tai puikus pasirinkimas. Sodyba įsikūrusi prie Ažvinčių girios, esančios Aukštaitijos nacionalioniame parke, Ignalinos rajone. Tradicinės architektūros penkių restauruotų pastatų kompleksas sukuria jaukią erdvę poilsiui. Pgrindiniame pastate yra virtuvė ir bendra poilsio erdvė, bei du miegamieji antrame aukšte. Kituose pastatuose vienviečiai ar dviviečiai kambariai. Vienu metu sodyboje gali apsistoti iki dešimties vienos šeimos narių ar nedidelė draugų kompanija. Po šimtamečiu klevu jauki erdvė lauko pasisėdėjimams prie laužo ir taurės vyno.

Žvejyba dideliame tvenkinyje, pasivaikščiojimas parko takeliais ir laukinių gyvūnų stebėjimas specialiuose bokšteliuose. Mėgstantiems ir mokantiems - jodinėjimas (galima atsivežti ir savo žirgus). Iš anksto susitarus, ir kitus augintinius. Sodyboje yra kaimiška pirtis. Organizuojame plaukimą baidarėmis ar kanojomis Aukštaitijos nacionaliname parke. Yra internetas.

Sodyboje įkurtas gamtos muziejus, kuriame galėsite susipažinti su gyvūnais iš viso pasaulio. Sodyba visai šalia Aukštaitiojos nacionalinio parko, Ažvinčių girios ir Ažvinčio ežero.

Sodyboje įrengti 5 kambariai, 10 miegamų vietų.

Bendraujame lietuvių, rusų, vokiečių, anglų kalbomis.

Sodyba dirba visus metus.

Sodyba nėra pritaikyta žmonėms du judėjimo negalia.

Patogumai

Pokylių salė
Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti