Ginučių baidarkiemis

Kaimo turizmo sodybos

Jūsų patogumui mes pasirūpinsime nakvyne, kad po nuostabios baidarių žygio pramogos galėsite ramiai praleisti vakarą jaukioje sodyboje pasėdėti romantiškai prie laužo ar židinio, pasidalinti patirtais įspūdžiais plaukiant vingiuotais upeliais ar vaizdingų ežerų peizažais.

Baidarių nuomotojams rekomenduosime, parinksime, rezervuosime nakvyne kaimo turizmo sodyboje pagal kompanijos žmonių skaičių ir pageidavimą, sodyba gali būtį prie ežero ar upelio, vienas didesnis namas ar keli namukai, vienkiemyje ar netoli gyvenvietės. Mes rekomenduojame  planuotis baidarių pramogas ir nakvynę sodyboje kuo ankščiau dar ne įsibėgėjus sezono įkarščiui.

Nakvynės sodyboje  kaina vienam žmogui 15-20 € viena naktis. Didelėms kompanijoms užsakant ne vieną nakvynę kaina sutartinė.Jai esate pasiilgę laukinės gamtos pasiūlysime pastovyklauti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero, parinksime ir rezervuosime jums vietą. Turime pasiūlymą apsistoti privačiose stovyklavietės kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkos, vc, privažiavimas su automobiliu.

Jei esate pasiilgę laukinės gamtos pasiūlysime pastovyklauti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero, parinksime ir rezervuosime jums vietą. Turime pasiūlymą apsistoti privačiose stovyklavietės kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkos, wc, privažiavimas su automobiliu.

Atsiliepimai

Komentuoti