Ginučių baidarkiemis

Kaimo turizmo sodybos

Jūsų patogumui mes pasirūpinsime nakvyne, kad po nuostabios baidarių žygio pramogos galėtumėte ramiai praleisti vakarą jaukioje sodyboje, pasėdėti romantiškai prie laužo ar židinio, pasidalyti patirtais įspūdžiais plaukiant vingiuotais upeliais ar vaizdingais ežerais.

Baidarių nuomotojams rekomenduosime, parinksime, rezervuosime nakvynę kaimo turizmo sodyboje pagal kompanijos žmonių skaičių ir pageidavimą, sodyba gali būti prie ežero ar upelio, vienas didesnis namas ar keli namukai, vienkiemyje ar netoli gyvenvietės. Mes rekomenduojame planuotis baidarių pramogas ir nakvynę sodyboje kuo anksčiau dar neįsibėgėjus sezono įkarščiui.

Nakvynės sodyboje kaina vienam žmogui 15-20 € viena naktis. Didelėms kompanijoms užsakant ne vieną nakvynę kaina sutartinė. Jei esate pasiilgę laukinės gamtos, pasiūlysime pastovyklauti stovyklavietėje su palapine miške prie ežero, parinksime ir rezervuosime jums vietą. Turime pasiūlymą apsistoti privačiose stovyklavietėse, kuriose yra pavėsinė, laužavietė, šašlykinė, malkų, WC ir prie kurių galima privažiuoti automobiliu.

Sodyboje įrengti 4 kambariai, 20 miegamų vietų

Kalbos: lietuvių, rusų.

Sodyba dirba visus metus.

 

Patogumai

Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti