Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Ginučių sodyba

Kaimo turizmo sodybos

Aukštaitijos nacionaliniame parke esančiame kaime, Ginučiuose, pradeda veiklą ir atveria duris privačiam poilsiui, nuotoliniam darbui, romantiškam atokvėpiui nuo miesto šurmulio besikurianti “Ginučių Sodyba”!

Ginučių Sodyba puiki vieta šeimos atostogoms, kai norisi ištrūkti iš kasdienės, skubančios aplinkos. Atostogaukite su vaikais, seneliais ir draugais. Priimsime ir su naminiais augintiniais.

Apie sodybą:

Name yra 4 kambariai ir bendra erdvė su virtuve. II aukšte įrengti 2 miegamieji kambariai su individualiais tualetais ir dušais, ir 2 kambariai I-ame aukšte su vienu bendru vonios-dušo ir tualeto kambariu. Patogiai name gali gyventi 10 asmenų, Dar 2 galima priimti į kompaniją, jei labai, labai reikia, bendroje patalpoje yra sofa-lova.

Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas (WiFi).

Kiemas, apie 30 arų, šiaurinėje pusėje ribojasi su Srovės upe, nors dar ne visu juo galima naudotis, bet tikrai rasime vietos lauko kepsniams arba žaidimams.

Prie namo galima saugiai ir nemokamai statyti automobilius.

Priimame su naminiais augintiniais (būtina įspėti šeimininkus). Teritorija atitverta, tad, jeigu jūsų augintinis ne skraidūnas ir ne plaukikas, rasite jį teritorijoje.

Yra senoji dūminė pirtis, kurioje galima pajausti senojo pirčių garo malonumus (už atskirą mokestį).

Sodybos taisyklės:

Pirma ir svarbiausia taisyklė, tai atvykti su gera nuotaika ir dideliu noru gerai praleisti laiką.

Sodyba yra jaukiame kaime, kuriame visi kaimynai yra arba giminės, arba geri artimi draugai, todėl teks įsijungti į tą kompaniją kaip į savų ratą. Jokio triukšmo vakarais ir naktimis, taktiškai bendrauti su visais be išimties. Dėl to kompanijas, nusiteikusias siausti, triukšmingai kažką švęsti ir panašiai, prašome pasirinkti kitas vietas, kur tai toleruojama.

Namuose nerūkoma. Jeigu kyla koks nors klausimas dėl naudojimosi įranga ir nerandate atsakymo vietoje (instrukcijose), skambinkite.

Minimalus rezervacijos laikas - 2 naktys.

Galimybės:

Ginučiai – gatvinis kaimas Ignalinos rajono savivaldybėje, Aukštaitijos nacionaliniame parke, tarp Almajo ir Sravinaičio ežerų bei Srovės ir Almajos upelių. Sodyba įsikūrusi ant Srovės upės kranto. Kaime veikia kavinė „Gervinė“, užkandinės „Srovena“ bei „Ginučių linėja“. Net 4 iš 10 lankomiausių rajono objektų yra vietoje ar pasiekiami pėsčiomis, tai XIX a. statytas Ginučių vandens malūnas veikiantis kaip muziejus, jo krioklyje galima pasijausti kaip gamtos masažinėje, maudytis, Ladakalnis ir Ginučių piliakalnis nuo kurių galima skaičiuoti aplink išsidėsčiusius ežerus, Bitininkystės muziejus, Šiliniškių (Ginučių) apžvalgos bokštas vietinių vadinamas „Bitės“ bokštu, įrengti pėsčiųjų takai. Aktyvesniems poilsiautojams rekomenduosime kaimynų nuomojamas baidares, valtis. Automobiliu ar dviračiais pasiekiamos Paukščių kaimo pramogos vaikams ir Palūšės valtinės koncertai, bei daugybe kitų pramogų nedideliu atstumu. Sodyboje rasite visų siūlomų vietų nuorodas ir kontaktus.

Ginučių sodyba svečių laukia visus metus.

Registracija ir detalesnė informacija el. paštu: [email protected] ir telefonu +37061513550

Patogumai

Leidžiama atsivežti gyvūnus
Pirtis / Kubilas
Wi-Fi internetas
Gražus vaizdas (į ežerą, mišką ar pan.)

Sezoniškumas

Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti