Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Ignalinos pliažo klubas

Viešbučiai, poilsio ir svečių namai

Kontaktai

Kaip susisiekti?:

Poilsio namelių kompleksas orientuotas į porų ir šeimų poilsį. Jį sudaro dešimt 4-viečių poilsio namelių ir keturi išskirtiniai 8-viečiai poilsio namai. Bendras svečių kiekis iki 80 asmenų. Visi poilsio nameliai pastatyti visai šalia ežero (10-20 metrų). Poilsio nameliai nauji, labai gerai įrengti, su virtuvėmis, kondicionieriais, terasomis. Gera lokacija, saugi aplinka, gera aura, puikūs vaizdai pro langą ir nuo terasų.

Laukiame svečių, kurie rinktųsi poilsį ne tik savaitgalio dienomis, bet visai savatei, kaip savo atostogų dalį. Dirbame ištisus metus.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • An
    Ana
    2023-07-30

    Namelyje tvarkinga, taciau siulau pasirupinti savais ranksluosciais, nes uzsisakant ir perklausiant ar ranksluociai bus, gavome atsakyma, jog taip, deja, 4-ciam numery 4-iem zmonems buvo tik 2-u dideli ranksluociai ir maziukas, pasitikslinus seimininko, pasake, kad taip ir turi buti viskas:) arbatinuko taip pat nebuvo nors skelbiama, jog turi buti ir siaip truksta bendros higienos dalyku: dregna sluoste, siuksliu maisai, na, viskas labai suskaiciuota. vieta tvarkinga, daugiau nusiskundimu nera.