Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Kaimo turizmo sodyba ,,Pas Alių''

Kaimo turizmo sodybos

Sodyba yra 18 km nuo Ignalinos, tarp dviejų Aukštaitijos nacionalinio parko ežerų: Ūkojo ir Pakaso, kuriuose labai smagu pasipliuškenti karštą vasaros dieną... ar ramų vakarą pasiirstyti valtimi ir ramiai paklausyti suokiančios lakštingalos.
Ant Ūkojo ežero kranto įrengta pirtis. Iki abiejų ežerų tik po 50 metrų.
Didžiajame name svečiams skirtas antras aukštas: yra trys miegamieji, iš jų 2 kambariai triviečiai ir vienas dvivietis. Taip pat čia įrengtas dušas ir WC. Pirmajame aukšte atskira virtuvė.
Rekonstruotas svirnas, kuriame yra virtuvė, dušas, WC ir taip pat trys miegamieji kambariai po dvi vietas (svirne viso 6 vietos). Šalia svirno pavėsinė, kurioje smagu pasėdėti lietui lyjant, stebėti židinyje žaidžiančius liepsnos liežuvius, o šviečiant karštai saulutei atrasti gaivų pavėsį.
Žaidimų aikštelė tiek mažiems, tiek ir dideliems. Kas kartais nenori išmėginti savo taiklumo mėtydamas į krepšį? O gal kartais norėtumėte pažaisti futbolą ar tinklinį? Galite išbandyti savo jėgas kur tik užsimanysite.
Vasarą galėsite pasimėgauti saule, grynu oru, o darganotą rudens ar šaltą žiemos dieną įsitaisyti prie jaukaus židinio.
Vasarą galime apgyvendinti iki 20 žmonių, žiemą 10-12 žmonių. Kainos sodyboje nėra nekintantis dalykas ir visada yra derinamos.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Sodyba dirba visus metus.

Patogumai

Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti
 • So
  Sodyba
  2023-08-06

  Brangieji ponai ir ponios,apie kokį maistą jūs rašote?Sodyboje niekada nebuvo tiekiamas maistas.Valgote ir geriate ką patys atsivežate.

 • Jo
  Jozita Širenskienė
  2023-03-19

  Vertinam labai blogai iš 5 , 1.tai viska pasako,pamačiau ir nusivyliau aplinka,žmonėmis,valgiais.tikejomes gerai paleisti laiką, bei sušiko viską šitą prakeiktą vietą.sveikatos jums, ir artimesems laimingi žmonės

 • St
  Stasė
  2022-12-24

  Bukit prakeikti visa tavo giminė.kad amžinai degtu jusu sielosPRAKEIKIU

 • Be
  Benas
  2022-11-19

  Neapsakomas nusivylimas,teko nusivilti, tiek kainomis,tiek maistu,o namine ju kuria varo,vemiau visa savaitę,nusinuodijimas buvo baisiausias.

 • Ig
  Ignalina
  2022-10-14

  Jus dirb eikit,bezneriai......................

 • Bj
  Bjaurastis
  2022-10-13

  Labai nusivyliau,visos atostogos šuniui po uodegą.,o labiausiai laiko ir pinigų gaila.kaip taip galima,tokios vietos uždaryti,ir mokesčius užsiauginti.