Kaimo turizmo sodyba ,,Pas Alių''

Kaimo turizmo sodybos

Sodyba yra 18 km nuo Ignalinos, tarp dviejų Aukštaitijos nacionalinio parko ežerų: Ūkojo ir Pakaso, kuriuose labai smagu pasipliuškenti karštą vasaros dieną... ar ramų vakarą pasiirstyti valtimi ir ramiai paklausyti suokiančios lakštingalos.
Ant Ūkojo ežero kranto įrengta pirtis. Iki abiejų ežerų tik po 50 metrų.
Didžiajame name svečiams skirtas antras aukštas: yra trys miegamieji, iš jų 2 kambariai triviečiai ir vienas dvivietis. Taip pat čia įrengtas dušas ir WC. Pirmajame aukšte atskira virtuvė.
Rekonstruotas svirnas, kuriame yra virtuvė, dušas, WC ir taip pat trys miegamieji kambariai po dvi vietas (svirne viso 6 vietos). Šalia svirno pavėsinė, kurioje smagu pasėdėti lietui lyjant, stebėti židinyje žaidžiančius liepsnos liežuvius, o šviečiant karštai saulutei atrasti gaivų pavėsį.
Žaidimų aikštelė tiek mažiems, tiek ir dideliems. Kas kartais nenori išmėginti savo taiklumo mėtydamas į krepšį? O gal kartais norėtumėte pažaisti futbolą ar tinklinį? Galite išbandyti savo jėgas kur tik užsimanysite.
Vasarą galėsite pasimėgauti saule, grynu oru, o darganotą rudens ar šaltą žiemos dieną įsitaisyti prie jaukaus židinio.
Vasarą galime apgyvendinti iki 20 žmonių, žiemą 10-12 žmonių. Kainos sodyboje nėra nekintantis dalykas ir visada yra derinamos.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Sodyba dirba visus metus.

Patogumai

Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti