Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Pas Kaziuką

Kaimo turizmo sodybos

Kontaktai

Sodyba ("Pas Kaziuką"), įsikūrusi vaizdingame kraštovaizdyje ant Žeimenio ežero kranto, Aukštaitijos nacionaliniame parke, netoli kurortinio Palūšės kaimelio (3 km). Sodybą lengva rasti ir patogu privažiuoti (nuo asfaltuoto kelio Molėtai – Ignalina reikia pavažiuoti apie 1 km miško keliuku). Atstumas nuo sodybos iki Ignalinos miesto -  9 km, iki Molėtų – 45 km. Tai tinkamiausia vieta mėgstantiems derinti poilsį gamtoje su aktyviomis pramogomis. 

 

Didysis namas. Pirmame aukšte yra didelė patalpa pobuviui su židiniu, virtuvė su visa reikalinga įranga, dušas, 2 wc, terasa po stogu, talpinanti iki 30 žmonių. Antrame namo aukšte yra 4 miegamieji kuriuose gali nakvoti 14-16 žmonių, Esant poreikiui galime paruošti iki 18 miegamų vietų.

Svečių namukas (1). Pirmame namuko aukšte yra svetainė su maža virtuve, dušas, wc, maža terasa. Antrame aukšte yra vienas praeinamas kambarys kuriame 2 miegamos vietos ir vienas atskiras kambarys kuriame yra 3 miegamos vietos. Trečiame aukšte yra galimybė paruošti papildomas 5 nakvynės vietas. Namuke gali nakvoti iki 10 žmonių.

Svečių namukas (2). Pirmame namuko aukšte yra svetainė su maža virtuve, dušas, wc, maža terasa. Antrame aukšte yra vienas praeinamas kambarys kuriame 2 miegamos vietos ir vienas atskiras kambarys kuriame yra 3 miegamos vietos. Trečiame aukšte yra galimybė paruošti papildomas 5 nakvynės vietas. Namuke gali nakvoti iki 10 žmonių.

Pastatus galime išnuomoti atskiroms grupelėms arba vienai didelei grupei.


Visi gyvenamieji pastatai turi savo atskirus lauko baldus, pavėsines, laužavietes, automobilių aikšteles. Sodyboje yra dvi pirtys, du lieptai į ežerą, dvi tinklinio aikštelės, krepšinio lankas, vaikų smėlio dėžė, supynės, vandens ir sausumos dviračiai, valtys, irklentės, kubilas, nemokamas interneto (Wi-Fi) ryšys. Sodyboje galite užsisakyti visas Šakarvos Valtinės paslaugas.

Netoli sodybos yra stovyklavietė, kurioje galima statytis palapines.

Poilsiautojų su augintiniais (šunimis), sodyboje nepriimame.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų, vokiečių.

Sodyba dirba visus metus.

Kontaktinė informacija ir užsakymai priimami mob.tel.:  +370 620 27477.    

Daugiau informacijos www.sodybos-nuoma.lt   

Patogumai

Pokylių salė
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti