Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Reginos Glebavičienės sodyba

Kaimo turizmo sodybos

Reginos Glebavičienės sodyba įsikūrusi ant ežero kranto,natūralios gamtos apsuptyje. Atvykus čia pasitinka ramybė, ir natūrali kaimo aplinka. Tai vieta, kur puikiai galima pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir miesto. Pailsės mėgstantys tiek aktyvų, tiek ir pasyvų poilsį.

O gal jūs tiesiog norite švęsti draugų kompanijoje? Vyksta šeimos šventės, gimtadieniai, ar vestuvės. Teritorijoje yra du namai, prie pat ežero, pirtis.Priklausomai nuo svečio poreikių, galima nuomotis arba kambarį, arba visą namą. Esame netoli Visagino, todėl puiki vieta komandiruotiems asmenims apsistoti.

Sodyba, kartu ir ekologinis ūkis, kuriame ganosi apie 170 juodagalvių avių. Yra unikali galimybė susipažinti su vilnos apdirbimo technologija, pamatyti, kaip iš vilnos verpiami siūlai ir gaminami papuošalai bei aksesuarai.Įdomu turėtų būti ir vaikams, nemačiusiems gyvo paršelio ar mekenančios avies.

Mėgstantiems žvejoti, svarbu paminėti, kad ežere kimba įvairaus žvyno ir dydžio žuvys. Taigi žvejai čia nenusivilia. Galima žvejoti tiek nuo kranto, tiek ir iš valties.

Atvykite ir įsitikinsite tuo patys.

Sodyboje įrengti 2 kambariai, 16 miegamų vietų.

Kalbos: lietuvių, rusų, vokiečių, lenkų.

Sodyba dirba visus metus.

Patogumai

Pokylių salė
Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą
Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti