Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba "Alksno žavesys"

Kaimo turizmo sodybos

Sodyba “Alksno žavesys“ - jauki ir išskirtinę ramybę spinduliuojanti vieta, poilsio ir gamtos išsiilgusiems, Aukštaitijos nacionaliniame parke, Ignalinos rajone, ant Alksno ežero kranto.

Sodyboje yra du namai – didysis ir mažasis, kuriuose galime apgyvendinti iki 30 žmonių. Didžiajame name galime apgyvendinti iki 20 žmonių, o mažajame iki 10 žmonių. Jūsų patogumui abiejuose namuose įrengtos jaukios svetainės su virtuvėmis, dušo kabinomis ir tualetais, bei kitais puikiam poilsiui ir nakvynei reikalingais dalykais. Visada garantuojame švarą ir jaukumą!

Turime puikią pirtį, kurioje atgaivinsite ne tik kūną, bet ir sielą, bei atgausite jėgas išsimaudę Alksno ežere.

Mėgstantiems ne tik pasyvų, bet ir aktyvų poilsį, siūlome aplankyti gražiausias Aukštaitijos Nacionalinio parko vietas, išeiti į pėsčiųjų žygį ar surengti baidarių turą ir atrasti kitą širdžiai mielą veiklą. Garantuojame, jog Aukštaitijos Nacionalinio parko grožis abejingų nepaliks.

Mes stengiamės, jog sodyboje “Alksno žavesys” visada vyrautų tyla ir ramybė, todėl garsus muzikos klausymas ir triukšmavimas yra nepriimtinas ir draudžiamas. Labai stengiamės, jog visi atostogaujantys pas mus puoselėtų tas pačias vertybes, bei savo elgesiu nesudarytų nepatogumų kitiems sodybos svečiams, ramiai ilsėtųsi ir draugiškai naudotųsi bendra sodybos teritorija.

Pažadame, jog pas mus atrasite ramybę, pailsėsite, viską pamiršite, mėgausitės buvimu ir nuostabia Aukštaitijos Nacionalinio parko gamta.

Visada drąsiai skambinkite ir rašykite mums, mes su malonumu padėsime Jums suplanuoti svajonių atostogas mūsų sodyboje.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų

Sodyba dirba vasaros sezono metu.

Iki malonių susitikimų mūsų sodyboje!

Patogumai

Pirtis / Kubilas

Sezoniškumas

Vasarą

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ed
    Edita
    2023-09-15

    Erdvės gausa, Alksno platybė,poilsis akims ir sielai..❤️Sodyba tvarkinga, jauki ir išpuoselėta.Šeimininkai svetingi, malonūs ir labai mandagūs.Grįšime dar