Viešbutis-restoranas "Žuvėdra"

Viešbučiai, poilsio ir svečių namai

Jaukus viešbutis-restoranas yra įsikūręs netoli Aukštaitijos nacionalinio parko, kurortiniame Ignalinos mieste, gamtos apsuptyje, šalia Paplovinio ežero, savo klientus žavi ir traukia ramybe, jaukia atmosfera, maloniu aptarnavimu, plačiu europietiškų ir lietuviškų valgių asortimentu. Bet kuriuo metų laiku kiekvienas svečias atvykęs ras ką veikti. Ignalina nuo seno garsėja savo ežerų gausybe, natūralia gamta ir vasaros bei žiemos teikiamais malonumais.

Jaukūs ir elegantiški kambariai. Puikūs šeimyniniai kambariai su terasomis, standartiniai dviviečiai kambariai ir standartiniai vienviečiai kambariai . Mūsų siūlomi kambariai pritaikyti tiek ramiam Jūsų poilsiui, tiek atvykus verslo reikalais.

Kambariuose:

  • TV
  • Telefonas
  • Bevielis internetas (nemokamai)
  • Dušo kambarys, WC

Atvykimas ir registracija nuo 14 val. iki 19.00 val. Išvykimas iki 12 val. arba sutartinai vėliau pagal rezervacijų galimybes.

 Mes priimame svečius ir su gyvūnais (šuo, katė) - 1 naktis įkainojama  10 Eurų už 1 gyvūną.

Patogumai

Pokylių salė
Leidžiama atsivežti gyvūnus

Sezoniškumas

Vasarą
Žiemą
Visą sezoną
Pavasaris
Ruduo

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Nijolė Karlienė
    2020-02-18

    Laba diena, kaip ir norėjau sulaukti kokio atsakymo, paaiškinimo, galų gale atsiprašymo į mano 2020-02-16 d. atsiliepimą, ar pas Jus tai nepriimta. Labai norėtųsi, kad žmogus būtų gerbiamas, o mes tai žmonės.