Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Viešbutis-restoranas "Žuvėdra"

Viešbučiai, poilsio ir svečių namai

Jaukus viešbutis-restoranas yra įsikūręs netoli Aukštaitijos nacionalinio parko, kurortiniame Ignalinos mieste, gamtos apsuptyje, šalia Paplovinio ežero, savo klientus žavi ir traukia ramybe, jaukia atmosfera, maloniu aptarnavimu, plačiu europietiškų ir lietuviškų valgių asortimentu. Bet kuriuo metų laiku kiekvienas svečias atvykęs ras ką veikti. Ignalina nuo seno garsėja savo ežerų gausybe, natūralia gamta ir vasaros bei žiemos teikiamais malonumais.

Jaukūs ir elegantiški kambariai. Puikūs šeimyniniai kambariai su terasomis, standartiniai dviviečiai kambariai ir standartiniai vienviečiai kambariai . Mūsų siūlomi kambariai pritaikyti tiek ramiam Jūsų poilsiui, tiek atvykus verslo reikalais.

Kambariuose:

 • TV
 • Telefonas
 • Bevielis internetas (nemokamai)
 • Dušo kambarys, WC

Atvykimas ir registracija nuo 14 val. iki 19.00 val. Išvykimas iki 12 val. arba sutartinai vėliau pagal rezervacijų galimybes.

 Mes priimame svečius ir su gyvūnais (šuo, katė) - 1 naktis įkainojama  10 Eurų už 1 gyvūną.

Viešbutyje įrengta 10 kambarių, 22 miegamos vietos.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų, vokiečių.

Viešbutis dirba visus metus.

Patogumai

Pokylių salė
Leidžiama atsivežti gyvūnus

Sezoniškumas

Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Sa
  Saulius Šnioka
  2021-09-05

  Buvome su žmona papietauti- visiškai nepatiko nei aptarnavimas , nei maisto kokybe. Pasakius ,kad dienos sriuba buvokeliai - buvo atnesta kokios tai dienos virtu kopustu sriubos, nors i saskaita irasyta burokeliu sriuba. Firminis kepsnys zuvedra nors parašyta su įdarytomis vištos šlaunelėmis- buvo atnešta perpjauta viena vištos kulšelė kurioje neaiškus įdaras. Bulvytes fri šildytos nežinia kelintą kartą. Kaina kaip normaliam restorane. Pavalgėme nesočiai , neskaniai ir brangiai. Kadangi mergaitė padavėja vos ne ašarose buvo - nepuolėm aiškintis ir gadintis nuotaikos. Tiesiog nepalikome arbatpinigių, nes aptarnavimas irgi labai jau lėtas.

 • photo_006.jpg
  Nijolė Karlienė
  2020-02-18

  Laba diena, kaip ir norėjau sulaukti kokio atsakymo, paaiškinimo, galų gale atsiprašymo į mano 2020-02-16 d. atsiliepimą, ar pas Jus tai nepriimta. Labai norėtųsi, kad žmogus būtų gerbiamas, o mes tai žmonės.