Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Restoranas „Romnesa“

Restoranas

Kontaktai

Darbo laikas:
I 11:00 — 15:00
II 11:00 — 15:00
III 11:00 — 15:00
IV 11:00 — 15:00
V 11:00 — 21:00
VI 11:00 — 21:00
VII 11:00 — 19:00

Restorane-kepykloje Romnesa“ laukiame Jūsų su šeima, draugais, kolegomis. Jaukioje aplinkoje iš restorano meniu galėsite pasirinkti ir užsakę paskanauti ant gyvos ugnies paruoštų kepsnių, iš lietuviškų gamtos gėrybių pagamintų patiekalų.
Kol Jums bus ruošiamas maistas, turėsite progą pasigrožėti senųjų maisto gaminimo įrankių bei šakočių kepimo įrangos ekspozicija.
Norintiems aktyviai praleisti laiką ir patiems išsikepti tradicinį šakotį, siūlome užsisakyti edukacines programas „Parodomasis šakočio kepimas“ ir „Pieno kelias“.
Restorano salėse galima rengti konferencijas, prezentacijas, individualius ir įmonių užsakytus renginius, įvairius pobūvius.
Jei pageidaujate, kad aptarnautume renginį Jūsų pasirinktoje aplinkoje, mes Jūsų paslaugoms. Turime penkerių metų patirtį atliekant išvežamojo maitinimo paslaugas. Mūsų įmonė pasirūpins ne tik svečių maitinimu, bet ir šventės scenarijumi bei jo įgyvendinimu.
Sumanę praleisti vakarą su svečiais savo namų aplinkoje, pas mus galite užsakyti patiekalus nuo šaltų užkandžių iki karštų patiekalų, desertų. Viską pristatysime sutartu laiku!

 

Meniu

Lietuviški tradiciniai patiekalai
Dienos pietus

Sezoniškumas

Visus metus

Patogumai

Pokylių salė
Gražus vaizdas (į ežerą, mišką ar pan.)

Atsiliepimai

Komentuoti