Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Pramoginė žvejyba Šaminio ežere

Žvejyba

Šaminio ežeras yra privatus bei gausiai įžuvintas telkinys, jau padovanojęs lankytojams išskirtinio dydžio laimikių. Ežere skatinama draugiška aplinkai žūklė, laikantis taisyklės "sugavai-paleisk". Kviečiame sau pasilikti vertingiausią dovaną: įspūdžius ir emocijas. Visos, kartą ant kabliuko pakliuvusios trofėjinės žuvys, sėkmingai grįžta į savo gimtąją stichiją ir toliau augina svorį būsimiems pasimatymams. 

Meškeriotojų patogumui ežere yra įrengtos analogų Lietuvoje neturinčios dirbtinės salos. Tai tikrai padės pabėgti nuo šurmuliuojančios civilizacijos ir atsipalaiduoti gamtos lopšyje. Siūlomos ne tik valtys ir žvejybinės įrangos nuoma, bet ir profesionalios žūklės gido paslaugos. Galima pasirinkti specializuotą karpių, šamų, starkių, ešerių, karšių ar lydekų žūklę.

Ežere auga vandens riešutas Agaras, nors oficialūs šaltiniai skelbia, jog jis seniai Lietuvoje išnykęs. Mūsų šeima stengiasi atstatyti vandens riešuto populiaciją, todėl šiuo metu vyksta moksliniai tiriamieji darbai. Mielai kviečiame susipažinti su šita ežero pažiba, bet kokie bandymai pakenkti augalo vegetacijai nėra toleruojami.

 

Atsiliepimai

Komentuoti