Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Šiaurietiškojo ėjimo technikos apmokymai ir žygių organizavimas

Aktyvios pramogos

Kontaktai

Kelionė pėsčiomis – tai puikus ekologiškas būdas ne tik pažinti Ignalinos kraštą, bet ir pasimėgauti jo kraštovaizdžio grožiu, pažinti augalus, uogas ir grybus, aplankyti populiarius lankomus objektus ar atrasti nepelnytai užmirštas įdomias vietas, o kartais ir patirti neplanuotų nuotykių. Ar jau matėte Gaveikėnų vandens malūną ir jo velnią (nesumaišykite su Ginučių)? Ar žinote, kaip atrodo Lietuvos plėšrusis augalas saulašarė? Ar keliavote vaizdinga Šiliniškių kalvagūbrio ketera? Ar aplankėte vieną įdomiausių mitologinių vietų – Antakmenės aukų akmenį? Susisiekite su manimi, ir aš pasiūlysiu žygio programą pagal jūsų pajėgumą, pageidavimus ir pomėgius. Keliaukime ekologiškai - deginkime kūno riebalus, o ne kurą!

Atraskite šiaurietiškąjį ėjimą kaip puikią laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonę. Šiaurietiškasis ėjimas yra lengvai išmokstamas. Žingsniuojant taisyklingai šiaurietiškai vienu metu mankštinama apie 90 proc. kūno raumenų, kartu iki 30 proc mažiau apkraunamas judėjimo aparatas, todėl ši aktyvi veikla ypatingai tinka turintiems sąnarių ir nugaros problemų. Šiaurietiškasis ėjimas padeda lavinti aerobinę ištvermę, gerinti širdies ir kraujagyslių veiklą, aktyvus kvėpavimas pagerina viso organizmo aprūpinimą deguonimi. Be to, tai yra veiksminga svorio metimo treniruotė gryname ore.

Pradedantieji apmokymų metų išmoks taisyklingos šiaurietiškojo ėjimo technikos bei tempimo pratimų, kuriuos rekomenduojama padaryti treniruotės pabaigoje.

Pažengusieji išmoks papildomų būdų žingsniuoti ir pratimų, kurie gali padaryti treniruotę visapusišką ir dar smagesnę.

Atsiliepimai

Komentuoti