Atviros dienos kaime 2021: Aukštaitijos ežerų labirintais laivu (Registracija baigta)

Kiti renginiai

Kadangi esame Lietuvos kaimo turizmo asociacijos nariai, dalyvaujame akcijoje "Atviros dienos kaime 2021". Daugiau informacijos: https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime/
https://www.atostogoskaime.lt/.../atviros-dienos-kaime.../
https://www.atostogoskaime.lt/lankyt.../mb-geologo-keliones/
https://www.facebook.com/events/933596034098918

KADA: 2021 m. rugsėjo 4 d. (šeštadienis), 10 val. Ignalinos r. sav., Palūšėje, Lūšių g. 21. Vykstantiems traukiniu, reikia išlipti Ignalinos stotyje. Atvykusius pasitiksime ir nuvešime į Palūšę.

REGISTRACIJA ir klausimai:
 žinutė Facebook,
[email protected],
865616099.
SVARBU: Registruojantis bus prašoma pateikti dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą. Detaliau apie duomenų tvarkymą - viršuje nurodytais kontaktais.

AKCIJOS "ATVIROS DIENOS KAIME 2021" KAINA: 75 Eur (vietoj 89 Eur).
Į kelionės kainą įeina:
1. laivo nuoma
2. kapitono darbo laikas
3. kelionių vadovo - geologo pasakojimai
4. "žuviškos" vaišės
5. Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

EKSKURSIJOS TRUKMĖ - ~8 val (+/- 1 val.).

Ignalinos kraštas išskirtinis savo ežerynu. Ne vienas esame čia buvę, ne vienas stovyklavę, todėl tikrai bus įdomu sužinoti, kaip gamta sukūrė tokią neaprėpiamą gausybę ežerų. Visi jie tarsi susiję į melsvą perlų vėrinį, o jų krantai, sąsmaukos, pusiasaliai ir salos klaidina begaliniame labirinte. Šį kartą lankysime juos keliaudami laivu "Laumė". Susipažinsime su unikaliu paskutiniojo apledėjimo pakraščiu, aptarsime Aukštaitijos ežerų raidą, pelkes, aplinkui supustytas kopas. Pasikalbėsime kokios nuosėdos klostosi ežeruose bei kokią gamtos istoriją jos slepia. Suprasime, kodėl čia taip patogu buvo įsikurti galingiems valdovams, užsuksime į etnografinį Salų kaimą. Ekskursijos pabaigoje apsilankysime Geologo kelionių ekspozicijoje, Palūšėje, Aukštaitijos verslo centre.

PLAUKSIME: Lūšių, Šakarvų, Asalnų, Linkmenų ežerais ir grožėsimės jų rudeniniu kraštovaizdžiu.

LANKYSIME: Palūšę, Šakarvų tiltą, Salų kaimą, Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Meironių stovyklavietę, Palūšės gamtos tako apžvalgos kalną, Geologo kelionių ekspoziciją.

MAISTAS: Viename iš sustojimų vaišinsimės šviežiai pagaminta žuviene bei išrūkyta žuvimi.

*NAKVYNĖ: Norintys praleisti daugiau laiko Palūšėje, dėl kambarių nuomos prašome kreiptis tel.: 867924215 (Ernestas). Daugiau info apie kambarius: www.zvejokrantas.lt

PAPILDOMI SAUGUMO REIKALAVIMAI:
Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos plitimo prevenciją, laive yra laikomasi visų saugumo priemonių. Darbuotojai yra pilnai pasiskiepiję. Laivu plaukti negali: asmenys, sergantys COVID -19, taip pat tie, kuriems privaloma izoliacija, turintys nedarbingumo pažymėjimą, turintys temperatūros, slogą, kosulį ar pasunkėjusį kvėpavimą.

NEPAMIRŠKITE:
- kepurės ar skarelės nuo saulės,
- apsaugos nuo lietaus,
- maudymosi reikmenų, vandens batų,
- vandens (bent 1 l),
- užkandžių,
- patogios avalynės bei aprangos.

Renginyje fotografuojama, todėl jeigu nenorite, kad nuotraukos su jumis būtų viešinamos Geologo kelionių kanale, prašome apie tai informuoti organizatorius. Už pačių dalyvių fotografuotų/filmuotų vaizdų viešinimą organizatoriai (Geologo kelionės) neatsako.

Kad patvirtintume registraciją, laukiame įmokos.

Gavėjas: MB "Geologo kelionės"
Įm.kodas: 305137041
Bankas: Paysera LT
Banko kodas: 35000
Sąskaita: LT973500010005040444
Paskirtis: Aukštaitijos ežerų labirintais laivu