Aukštaitijos ežerų labirintais laivu

Žygiai

REGISTRACIJA: Žinutė facebook, el. paštu: [email protected], tel. 865616099

SUSITIKIMO VIETA IR LAIKAS: 2020 m. rugsėjo 13 d. (sekmadienis), 10 val. Ignalinos r. sav., Palūšėje, Lūšių g. 21. Važiuojantiems iš Vilniaus su mumis, susitikimo vietą ir laiką pranešime asmeniškai. Važiuojantiems iš Vilniaus mūsų transportu reikės susimokėti papildomus 10 eur.

KAINA: 89 Eur.
Į kelionės kainą įeina:
1. laivo nuoma
2. kapitono darbo laikas
3. kelionių vadovo - geologo pasakojimai
4. Palūšės piratų vaišės
5. Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

EKSKURSIJOS TRUKMĖ - ~8 val (+/- 1 val.).
Ignalinos kraštas išskirtinis savo ežerynu. Ne vienas esame čia buvę, ne vienas stovyklavę, todėl tikrai bus įdomu sužinoti, kaip gamta sukūrė tokią neaprėpiamą gausybę ežerų. Visi jie tarsi susiję į melsvą perlų vėrinį, o jų krantai, sąsmaukos, pusiasaliai ir salos klaidina begaliniame labirinte. Šį kartą lankysime juos keliaudami Ežerų Pramogos laivu "Laumė". Susipažinsime su unikaliu paskutiniojo apledėjimo pakraščiu, aptarsime Aukštaitijos ežerų raidą, pelkes, aplinkui supustytas kopas. Pasikalbėsime kokios nuosėdos klostosi ežeruose bei kokią gamtos istoriją jos slepia. Suprasime, kodėl čia taip patogu buvo įsikurti galingiems valdovams, užsuksime į etnografinį Salų kaimą. Ekskursijos pabaigoje apsilankysime Geologo kelionių ekspozicijoje, Palūšėje, Aukštaitijos verslo centre.

PLAUKSIME: Lūšių, Šakarvų, Asalnų, Linkmenų ežerais ir grožėsimės jų rudeniniu kraštovaizdžiu.

LANKYSIME: Palūšę, Šakarvų tiltą, Salų kaimą, Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Meironių stovyklavietę, Palūšės gamtos tako apžvalgos kalną, Geologo kelionių ekspoziciją.

MAISTAS: Viename iš sustojimų vaišinsimės Palūšės Piratai pagaminta žuviene bei išrūkyta žuvimi.

*NAKVYNĖ: Norintys praleisti daugiau laiko Palūšėje, dėl kambarių nuomos prašome kreiptis tel.: 867924215 (Ernestas).

PAPILDOMI SAUGUMO REIKALAVIMAI:
Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos plitimo prevenciją, laive yra laikomasi visų saugumo priemonių. Laivu plaukti negali: asmenys, sergantys COVID -19, taip pat tie, kuriems privaloma izoliacija, turintys nedarbingumo pažymėjimą, turintys temperatūros, slogą, kosulį ar pasunkėjusį kvėpavimą.
NEPAMIRŠKITE:
- vandens batų,
- kepurės ar skarelės nuo saulės,
- apsaugos nuo lietaus,
- maudymosi reikmenų,
- vandens (bent 1 l),
- užkandžių,
- patogios avalynės bei aprangos.

Kad patvirtintume registraciją, laukiame įmokos.
Mokėdami įmoką patvirtinate, kad susipažinote su Saugaus elgesio vandens transporto priemonėje ir vandenyje taisyklėmis https://www.facebook.com/pg/Geologokeliones/notes/

Gavėjas: MB "Geologo kelionės"
Įm.kodas: 305137041
Bankas: Paysera LT
Banko kodas: 35000
Sąskaita: LT033500010003720802
Paskirtis: Aukštaitijos ežerų labirintais laivu