Aukštaitijos ežerų labirintais laivu Palūšėje

Ekskursijos

Ignalinos kraštas išskirtinis savo ežerynu. Ne vienas esame čia buvę, ne vienas stovyklavę, todėl tikrai bus įdomu sužinoti, kaip gamta sukūrė tokią neaprėpiamą gausybę ežerų. Visi jie tarsi susiję į melsvą perlų vėrinį, o jų krantai, sąsmaukos, pusiasaliai ir salos klaidina begaliniame labirinte. Šį kartą lankysime juos keliaudami laivu "Laumė". Susipažinsime su unikaliu paskutiniojo apledėjimo pakraščiu, aptarsime Aukštaitijos ežerų raidą, pelkes, aplinkui supustytas kopas. Pasikalbėsime kokios nuosėdos klostosi ežeruose bei kokią gamtos istoriją jos slepia. Suprasime, kodėl čia taip patogu buvo įsikurti galingiems valdovams, užsuksime į etnografinį Salų kaimą. Ekskursijos pabaigoje apsilankysime Geologo kelionių ekspozicijoje, Palūšėje.

KADA: 2022 m. Gegužės 8 d. (sekmadienis), 10 val. Ignalinos r. sav., Palūšėje, Lūšių g. 21.
Patogu atvykti traukiniu iš Vilniaus: www.traukiniobilietas.lt, traukinys Vilnius-Ignalina, išvykimas 7:40. Ignalinos stotyje išlipate 9:22. Atvykusius pasitiksime ir nuvešime į Palūšę.
Vykstantiems traukiniu iš Kauno: www.traukiniobilietas.lt, Kaunas-Ignalina, išvykimas 5:50. Vilniuje išlipate ir lipate į traukinį, išvykstantį 7:40 Vilnius-Ignalina. Ignalinos stotyje išlipate 9:22.
Atvykusius pasitiksime ir nuvešime į Palūšę.
Paskutinis traukinys Ignalina-Vilnius išvyksta 18:36. Į stotį nuvešime arba bus galimybė vykti automobiliu į Vilnių.

REGISTRACIJA ir klausimai:
 žinutė Facebook,
[email protected],
865616099.
SVARBU: Registruojantis bus prašoma pateikti dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį. Detaliau apie duomenų tvarkymą - viršuje nurodytais kontaktais.

KAINA: 96 Eur.
Į kainą įeina:
1. laivo nuoma
2. kapitono darbo laikas
3. kelionių vadovo - geologo pasakojimai
4. "žuviškos" vaišės
5. Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojo bilietas.

EKSKURSIJOS TRUKMĖ - ~8 val (+/- 1 val.).

PLAUKSIME: Lūšių, Šakarvų, Asalnų, Linkmenų ežerais ir grožėsimės jų rudeniniu kraštovaizdžiu.

LANKYSIME: Palūšę, Šakarvų tiltą, Salų kaimą, Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, Meironių stovyklavietę, Palūšės gamtos tako apžvalgos kalną, Geologo kelionių ekspoziciją.

RAGAUSIME: Viename iš sustojimų vaišinsimės šviežiai pagaminta žuviene bei išrūkyta žuvimi.

NAKVYNĖ: Norintys praleisti daugiau laiko Palūšėje, dėl kambarių nuomos galite kreiptis tel.: 867924215 (Ernestas, www.zvejokrantas.lt).

 Rekomenduojame avėti patogią avalynę ir drabužius bei galvos apdangalus pagal oro sąlygas. Nors būsime vaišinami, tačiau galite pasiimti lengvų užkandžių, arbatos arba kavos, vandens. Maudynėms reiktų turėti maudymosi reikmenis bei vandens batus.

 Renginyje fotografuojama, todėl jeigu nenorite, kad nuotraukos su jumis būtų viešinamos Geologo kelionių kanale, prašome apie tai informuoti organizatorius. Už pačių dalyvių fotografuotų/filmuotų vaizdų viešinimą organizatoriai (Geologo kelionės) neatsako.

PAPILDOMI SAUGUMO REIKALAVIMAI:
Siekiant užtikrinti COVID-19 ligos plitimo prevenciją, laive yra laikomasi visų saugumo priemonių. Laivu plaukti negali: asmenys, sergantys COVID -19, taip pat tie, kuriems privaloma izoliacija, turintys nedarbingumo pažymėjimą, turintys temperatūros, slogą, kosulį ar pasunkėjusį kvėpavimą.

Kad patvirtintume registraciją, laukiame įmokos.

Gavėjas: MB "Geologo kelionės"
Įm.kodas: 305137041
Bankas: Paysera LT
Banko kodas: 35000
Sąskaita: LT973500010005040444
Paskirtis: Aukštaitijos ežerų labirintais laivu 2022

 Dėl įmokų perkėlimo, grąžinimo ar kitų atsiskaitymo būdų, prašome kreiptis viršuje nurodytais kontaktais.