Džemas ant bliuzo suoliuko: BALTASIS KIRAS ir MANTAS MEŠKERYS

Koncertai

Koncertai sugrįžta į Palūšę!

Spalio 23 d. Palūšės kopoje Algirdas Barniškis - Blėka kopinės bliuzo džemą su Baltuoju Kiru ir Mantu Meškeriu! Pokalbiai, džemai ir akustiniai dviejų atlikėjų koncertai - viskas ko reikia tobulam atitrūkimui nuo kasdienybės!

„Džemas ant Bliuzo suoliuko“ – tai įtraukiančios „jam sessions“ improvizacijos. Susitikimai su įvairių žanrų muzikos atlikėjais, įvykstantys kavinėse, biuruose, gamtoje, festivalių užkulisiuose. Istorijos ir bliuzas gula ant keliaujančio muzikanto, prodiuserio, Palūšės kopos ir Valtinės sielos - Algirdo Barniškio - Blėkos suolelio.

Džemo įrašai:
Tom Walker -https://youtu.be/IF3FVziOJKc
Justinas Jarutis - https://youtu.be/6XXF1uo_wdk
---
Baltasis Kiras - indie/folk/roko muzikos atlikėjas, skaičuojantis jau daugiau nei 10-metį muzikos scenoje. Jau tapus tradicija, kad kiekvienais metais Palūšės valtinės sezoną atidaro būtent Tautvydas su savo akustine programa ir užkuria nepamirštamą vakarėlį su jau legenda tapusiomis dainomis “Lūpytės” ar “Saulė šviečia”. Ne veltui pirmasis atidarys ir Palūšės kopos sceną!

https://youtu.be/uR-oDOnRphc
https://youtu.be/dFAokz0RhHQ

Mantas Meškerys - vis labiau populiarėjančios Strings Of Earth Orchestra muzikos grupės vokalistas ir dainų autorius, taip pat jau ne kartą yra išbandęs Palūšės sceną, o visi dalyvavę jo koncertuose neleis pameluoti, kad jo nuoširdumas užburia kiekvieną klausytoją!

https://youtu.be/5564ui-FpYc
https://youtu.be/7mV8_-A_D2E


19:30 Džemas ant bliuzo suoliuko
20:00 Mantas Meškerys
21:00 Baltasis Kiras

Privaloma išankstinė registracija paštu [email protected]
Lankytojai priimami tik su galimybių pasu

Kultūrinis mokestis - 5 Eur

Išskirtiniai pasiūlymai:

- Vakarienė + koncertas - 35 Eur/asmeniui
- Nakvynė + vakarienė + koncertas dviems - 110 Eur�

Vakarinės meniu:

��Užtepėlė�
+
�Sviestažuvės kepsnys su žolelių padažu�
arba�
Jaučio žandai troškinti vyne su žolelėmis ir miško grybais
+
Obuolių pyragas su ledais�
+
�Prosecco taurė

Norintys užsisakyti vieną iš išskirtinių paketų, prašome susisiekti paštu [email protected] arba telefonu +370 609 59 397