Džemas ant bliuzo suoliuko: MANTAS

Koncertai

Mantas sugrįžta į Palūšę! Išsiilgęs mūsų geros energijos magiško miško apsuptyje, visų išsiilgtas muzikantas atliks savo akustinę programą kartu su gitaristu Domu Bajorūnu. Skambės geriausios Manto dainos: "Vienam pasaulyje", "Drugeliai laisvi", "Kalėdos vasarą" ir kitos! Lapkričio 19 dieną „Palūšės kopa“ erdvėje akustinis atlikėjo Manto koncertas!

Mantas Jankavičius visiems puikiai žinomas iš garsiausių Lietuvoje miuziklų, vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Tada Blinda: Pradžia“ ar „Pakeliui“ bei ne tik savo solinės muzikinės veiklos, bet ir koncertų, kuriuose įkūnydavo tokius atlikėjus kaip Robbie Williams ar Freddie Mercury.

Praėjusiais metais bilietų neliko greitai, tad nieko nelaukit ir užsitikrinkit savo vietą koncerte jau dabar!

---

Durys: 19:00

Koncertas: 20:00

Vieta: Palūšės kopa, Lūšių g. 20, Palūšė

---

Išskirtiniai pasiūlymai:

- Vakarienė koncerto metu - 35 Eur/asmeniui- Nakvynė + vakarienė koncerto metu dviems - 130 Eur

Vakarinės meniu:

Užtepėlė
+
Kepta ešerio filė su laimo padažu ir edamame pupelėmis
arba
Anties confit šlaunelė su karamelizuotais vaisiais ir pastarnokų piure
+
Obuolių pyragas su ledais
+
Prosecco taurė

Rezervacijos mokestis įtrauktas

Vakarienė koncerto dieną patiekiama tik iš anksto užsisakius. Vakarienės laikas 19:00.

Norintys užsisakyti vieną iš išskirtinių paketų, prašome susisiekti paštu [email protected] arba telefonu +370 609 59 397
---
Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų. Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.