Džemas ant bliuzo suoliuko: RebelHeart akustiškai

Koncertai

Palūšės kopoje toliau tęsiam, velniškai jaukių koncertų ciklą - „Džemas ant bliuzo suoliuko“. Šįkart svečiuose legendiniai – „RebelHeart“! Gruodžio 18 d. „RebelHeart“ ruošia ypatingą koncertinę programą, kurios metu – gražiausios lietuviškos roko istorijos dainos – „Juodas lietus“, „Kelias pas tave“, „Ko pravirkai?“. Romantiškam vakarui grupė taip pat žada tokius kūrinius, kaip „Ar išsaugosi mano meilę?“, „Nežudyk“, „Mysteria“ bei daugybę kitų žinomų kūrinių. „Neįmanoma keliais žodžiais to užrašyti, reikia tai patirti iš arti“,- pasakoja muzikantai.

Kaip visada į renginį atvykusių laukia ne tik akustinis koncertas, tačiau muzikinės improvizacijos ir pokalbiai su Palūšės kopos įkūrėju, muzikantu, prodiuseriu – Algirdu Barniškiu – Blėka. „Džemas ant Bliuzo suoliuko“ – tai įtraukiančios „jam sessions“ improvizacijos. Susitikimai su įvairių žanrų muzikos atlikėjais, įvykstantys kavinėse, biuruose, gamtoje, festivalių užkulisiuose. Istorijos ir įvairiausia muzika gula ant keliaujančio muzikanto, prodiuserio, Palūšės kopos ir Valtinės sielos - Algirdo Barniškio - Blėkos suolelio. Šįkart galim tik suintriguoti, kad kadaise pirmas „RebelHeart“ akustinis koncertas vyko Kaune, Lapėse, gitara jame grojo ne kas kitas, o Blėka! Po tokių faktų, aišku, kad šįkart pokalbių ir prisiminimų bus tikrai daug!

https://youtu.be/xmTOfTseu0o

Daugiau džemo:
Tom Walker - https://youtu.be/IF3FVziOJKc
Justinas Jarutis - https://youtu.be/6XXF1uo_wdk

--

Durys: 19:00

Koncerto pradžia: 20:00

Vieta: LINE UP

---
Išskirtiniai pasiūlymai:

- Vakarienė koncerto metu - nuo 30 Eur/asmeniui
- Nakvynė + vakarienė koncerto metu dviems - nuo 100 Eur
Vakarinės meniu:
Užtepėlė
+
Sviestažuvė su pankoliu ir keptu pomidoru
arba
Anties šlaunelė su vaisiais ir spanguolių padažu
+
Obuolių pyragas su ledais
+
Prosecco taurė
Norintys užsisakyti vieną iš išskirtinių paketų, prašome susisiekti paštu [email protected] arba telefonu +370 609 59 397
---

SVARBI INFORMACIJA:

Įsigydami bilietą koncerto lankytojai renginio dieną privalo turėti galimybių pasą ir įsipareigoja laikytis dabartinių, renginiams keliamų reikalavimų.

---

Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.