EkoŽygis „Lietuviški Karpatai“

Žygiai

Pasiilgot žalumos, pavasarinės paukščio giesmės, tyro miško oro ir įspūdingo žygio? Susidomėjot? Tai keliaujam aplankyt… Lietuviškų Karpatų!

Ceikinių kalvynus Karpatais praminė vietiniai gyventojai. Čia tarp aukštų kalvų užsislėpę sunkiai prieinami ir privažiuojami vienkiemiai, ledynmečio upės vaga, Korino versmė ir ežeras, pelkė. Pripratusiems prie Ignalinos krašto pušynų, tankūs eglynai sudaro įspūdį lyg būtum atsidūręs visai kitokiam Lietuvos krašte. Beveik 10 km. trasa suteikia nepakartojamų iššūkių ir įspūdžių ir net patyrusiems keliautojams nepasirodo per trumpa:).

Maršrutas sudėtingas: kopsime ir leisimės nuo stačių kalvų ir piliakalnio; upeliuką įveiksime permestu rąstu. Žygio „vinis“ - ledynmečio upės rėvoje eisime slidžiais akmenimis ir perlipinėsime nuvirtusius medžius.

Žygio pabaigoje jėgas atgausime besivaišindami įvairių rūšių arbata ir naminiu pyragu.

Diena: 2022 metų gegužės 8 d. (sekmadienis).
Pradžia : 10:00 val.
Kategorija : maršrutas sudėtingas
Distancija : 10 km (jutiminis atstumas – 15 km).
Trukmė : ~4 val.

Maršrutas žiedinis : Ceikinių kaimas - Kančioginos upelis - Korino ežeras - Paragiškės piliakalnis - Meilės ąžuolas - Paceikinės ežeras - Ceikiniai.
Danga : miško kelias, žvyrkelis, asfaltas, akmenys

Žygio vadovė: II kategorijos gidė Sigutė Mudinienė
Kontaktai: tel: 867207498; el.paštas: [email protected]

Registracija: iki gegužės 6 d.
Registracijos nuoroda : https://forms.gle/f3Yhs6kHvxc9DbW78
Dalyvio mokestis asmeniui : € 8
Vaikams iki 15 metų : € 4 (į žygį kviečiame vaikus nuo 12 metų).
Į kainą įskaičiuota:
Gido-žygio vadovo paslauga
Naminis pyragas, įvairių rūšių arbata.

Svarbi informacija:
Registracija į žygį vyksta dviem etapais, nes užsiregistravus pradinėje registracijoje, ne visuomet reiškia, kad žygeivis /žygeiviai jame dalyvaus.

Registracija/registracijos patvirtinimas.

Asmenys, registracijos formoje pareiškę norą susimokėti vietoje grynaisiais, turi papildomai informuoti ar tikrai dalyvaus žygyje jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Taip jūs galutinai patvirtinsite savo dalyvavimą žygyje, ir po patvirtinimo gausite el. laišką su visa žygio informacija ir susitikimo vietos nuoroda.

Asmenys, užpildę registracijos formą ir pareiškę norą susimokėti banko pavedimu, nurodytu elektroninio pašto adresu gaus informaciją apie išankstinį apmokėjimą. Po to, kai žygių organizatoriai gaus pavedimą – registracijos mokestį, dalyviui bus išsiunčiamas antrasis elektroninis laiškas su visa žygio informacija bei susitikimo vietos nuoroda.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių galimybių išbandymu, bei sergant ar jaučiant Covid-19 simptomus, dalyvavimas žygyje negalimas. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.