Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Auksinės Amerikos dainos“

Koncertai

Eugenijus Chrebtovas savo ištikimiausiems gerbėjams dovanoja programą „Auksinės Amerikos dainos“. Ji klausytojus nukels kelis dešimtmečius atgal ir leis kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Koncertą papuoš tokios dainos kaip „Strangers in the Night“, „New York“, „Only You“, „Love is in the Air“ ir daugybė kitų. Tik išgirdus pavadinimus norom nenorom pradedame niūniuoti melodijas, tad kas gi gali būti geriau, jei ne atsipalaidavimas puikios muzikos fone.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai. Ne išimtis ir šio vakaro koncerte – publikos pamėgti E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai suskambės kitomis spalvomis, pritariant fortepijonui.

„Man visuomet smagu savo klausytojams dovanoti šventę, nes jų šypsenos ir ovacijos yra didelis džiaugsmas, o ko daugiau reikia atlikėjams, jei ne nuoširdaus palaikymo. Pažadu, kad šis koncertas sušildys ir pripildys pačių geriausių jausmų.“

Vitalijus Neugasimovas – pianistas, improvizatorius, kompozitorius. Baigė vargonų bei fortepijono specialybes Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau daug metų skyrė pedagogikai – dėstė chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“. Lygiagrečiai gilinosi į senąją muziką, domėjosi džiazu ir progresyviu roku. Kaip solistas, kamerinių ansamblių dalyvis, koncertmeisteris ir pedagogas dalyvavo įvairiuose renginiuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Ukrainoje, Moldovoje ir kt. Grojo su Šv. Kristoforo, Klaipėdos bei Lietuvos kameriniais orkestrais, styginių kvartetu „Chordos“, kameriniais chorais „Brevis“ ir „Jauna muzika“, valstybiniu choru „Vilnius“, vyrų choru „Aidas“ ir kt. Jis aktyviai bendradarbiauja ir rengia projektus su žinomais senosios, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjais. Dvylika metų dainavo savo įkurtame a cappella ansamblyje „Quorum“, taip pat darė aranžuotes ir kūrė dainas žinomiems Lietuvos bei užsienio atlikėjams, kolektyvams. Jo populiarių kūrinių aranžuotės chorui sėkmingai atliekamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o pjesės fortepijonui yra išleistos ABRSM ir OUP – jas atlieka tūkstančiai mokinių visame pasaulyje.

Atlikėjai: Eugenijus Chrebtovas (vokalas), Vitalij Neugasimov (fortepijonas) | Lietuva

Programa:

E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai.

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=yfNNxz5cC4w

https://www.youtube.com/watch?v=tlUkpqcUBvs

https://www.youtube.com/watch?v=_MxX433YIvI

https://www.youtube.com/watch?v=Qqs8l-DvMvU

Informacinis partneris: LRT, LRT | Klasika