Galapagai pristato: JAzzu

Koncertai

Festivalis Galapagai pristato:Liepos 3 dieną Palūšės valtinės baro scenoje Jazzu!

Po JAV ir Meksiką 4 mėnesius keliavusi, daugybę įspūdžių bei patirčių sukaupusi dainų autorė ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu grįžta pas savo klausytojus ir kviečia į gyvą koncertą Palūšės Valtinės kūrybinėje erdvėje!

Pastarasis jos koncertas vyko dar rugsėjo mėnesį, todėl susitikimui su publika atlikėja ruošiasi stipriai plakančia širdimi, o prisiminus praeitos vasaros magišką koncertą norisi sugrįžti.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Tikiuosi, kad tai bus gera pradžia, todėl intensyviai repetuojame. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Jos suskambės kitaip, nes šiame koncerte bus violončelė, fortepijonas - mano du mėgstamiausi instrumentai ir daug vokalų. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo!” – kalbėjo Jazzu.

---

Durys: 18:00

Koncerto pradžia: 20:00

Vieta: Palūšės valtinė baras

---

SVARBI INFORMACIJA:

Įsigydami bilietą koncerto lankytojai renginio dieną privalo turėti galimybių pasą ir įsipareigoja laikytis dabartinių, renginiams keliamų reikalavimų: tinkamai dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis socialinio atstumo.

Testus galima atlikti Ignalinos testavimo centre liepos 3 d. nuo 10:00 iki 14:00

Vaikams iki 16 metų turėti galimybių paso nereikia. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas.

Atėjus į renginį reikia turėti galimybių pasą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei renginio bilietą.

Galimybių pasą gali gauti asmenys:

✔️ gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą;

✔️ pasiskiepiję nuo COVID-19;

✔️ persirgę COVID-19 180 dienų laikotarpyje

Daugiau informacijos apie galimybių pasą: https://cutt.ly/2ntQCVp

---

Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Dėl esamos situacijos vietų kiekis ribotas. Prašome prie staliukų sėdėti ne daugiau 5 asm. Saugokime save ir kitus, nepamirškime apsaugos priemonių - kaukės nepamaišys ir dezinfekcinis nepakenks!

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Renginį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.