Georgijs Osokins (fortepijonas, Latvija)

Koncertai

Klasikinės muzikos pasaulyje vis dažniau minimas, Latvijos aukščiausio muzikinio įvertinimo „Grand Music Award“ laimėtojas pianistas Georgijs Osokins atvyksta į Paliesiaus dvarą!

 

„Jis turi labai retą talentą – yra tikras šopenistas.“ – Sergei Babayan

„2015 m. Varšuvos Šopeno konkurse visiems paliko neišdildomą įspūdį. Be abejonės, jis yra apdovanotas vikrumu ir gracija.“ – Harriet Smith, Gramophone

„Rafinuota, nepriekaištinga technika, muzikinės idėjos – tiesiog puikus skambinimas.“ – France Musique

Georgijs Osokins tarptautinio dėmesio sulaukė būdamas vos 19 metų 2015 m. Šopeno konkurse. Jaunasis pianistas buvo vienas ryškiausių ir labiausiai aptarinėjamų konkurso dalyvių, kritikai jį pavadino „išskirtiniu ir nenuspėjamu“.

G. Osokins koncertų sąraše puikuojasi Berlyno „Konzerthaus“, Vankuverio „Playhouse“, fortepijoninės muzikos festivalis „Klavier-Festival Ruhr“, festivalis Varšuvoje „Chopin and His Europe“, koncertų salės „Laeiszhalle“ ir „Elbphilharmonie“ Hamburge, koncertų salė Maskvoje „Zaryadye“, festivalis „Lockenhaus“, teatras „Metropolitan“ Tokijuje, koncertų salė „Tongyeong“ Pietų Korėjoje.

Įrašų studija „Piano Classics“ išleido du pianisto albumus, kuriuose skamba vėlyvieji Chopin darbai ir Rachmaninoff kūryba. Šie įrašai sulaukė daug teigiamų atsiliepimų svarbiausiuose pasaulinio lygio muzikos leidiniuose Kanadoje, Vokietijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje.

2020 m. vokiečių įrašų studija „Accentus“ išleido Gidon Kremer ir G. Osokins kamerinės muzikos albumą su Chopin ir Beethoven kūryba. Ši kompaktinė plokštelė sulaukė puikių atsiliepimų visame pasaulyje ir buvo nominuota Tarptautiniams klasikinės muzikos apdovanojimams 2020 ir „Opus Klassik 2021“. 2021 m. G. Osokins debiutavo festivalyje „Martha Argerich“ Hamburge ir 101-ajame Zalcburgo festivalyje, kur pasirodė kartu su Gidon Kremer ir Giedre Dirvanauskaite.

Atlikėjas yra pasirodęs su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Amadeus kameriniu orkestru, Kremerata Baltica, Taivano filharmonijos orkestru, Tokijo Naujojo miesto orkestru, Neapolio filharmonijos orkestru, Sinfonietta Cracovia. Yra skambinęs su Gidon Kremer, Giedre Dirvanauskaite, Sergei Nakariakov, Nicolas Altstaedt, Vladimir Fedoseev, Yulianna Avdeeva, Lio Kuokman ir kt.

Programa:

F. Chopin -
Polonaise-fantasy in A-flat major op 61
Polonaise in B-flat major op 71 n2
Mazurka in C-sharp minor op 30 n4
Mazurka in C-sharp minor op 50 n3
Waltz in F major op 34 n3
Polonaise in A-flat major op 53

PERTRAUKA

F. Chopin -
Fantasy in F minor op 49
Mazurkas op 56
Variations in A-flat-major, B.37 (Souvenir de Paganini)
Sonata in B minor Nr 3 op 58

Bilietai: https://koncertai.paliesiausdvaras.lt/.../georgijs.../
____

Paliesiaus dvaro svečius aptarnausime tik su galimybių pasais. Taip pat informuojame, kad iki rugsėjo 13 d. tinka ne tik galimybių pasas, bet ir ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas, vakcinacijos sertifikatas ir kiti dokumentai įrodantys, kad žmogus yra pasiskiepijęs arba persirgęs COVID-19 infekcija.

Likus 1,5 – 2 val. iki koncerto, pageidaujantiems atliksime naujos kartos COVID-19 testą, kuris nesukels jokio diskomforto! Kviečiame užsiregistruoti testui: Tel.: +370 626 82 760, El. paštu: [email protected]