Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Irkis ir žygiuok per ANP

Žygiai

Tikriausiai girdėjai, kad pernai šis turas buvo vienas iš TOP mėgiamiausių. Pailsėję po žiemos, ledui nutirpus ir jau gamtai sužaliavus, labai nekantraujame Tave pakviesti į mūsų organizuojamą kombinuotą turą ir pasinerti į šį nepakartojamą nuotykį su mūsų komanda.

Susibūrimą pradėsime nuo žygio. Aplankysime Puziniškio ąžuolą, o nuo jo keliausime vingiuotais miško keliukais, ežerų pakrantėmis, tarp kurių, ko gero, įspūdingiausias - Velniūkščio ežeras. Pats maršrutas driekiasi per trijų piliakalnių kompleksą bei per vieną iš žinomiausių apžvalgos aikštelių - Ladakalnį. Nuo čia atsiveria nuostabi panorama ir matosi net 6 ežerai. Pasigrožėję įspūdingu kraštovaizdžiu, aplankysime parko centrą – Ginučius, iš kur pasinersime į plačiuosius vandenis su baidarėmis. Plauksime per dvi upes ir keturis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, tad turėsime laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta.

Programa*:
10:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
10:15 – 12:30 žygiuojame
12:30 – atvykstame į baidarių starto vietą/kavos – arbatos pertraukėlė
13:00 – 17:00/18:00 baidarių turas
Vakarienė grįžus į Asalnų stovyklavietę.
*Laikai gali skirtis, priklausomai nuo grupės pajėgumo bei oro sąlygų.

Kaina: €40. Į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma su gelbėjimosi liemene ir jų transportavimas, žygis, kava/arbata pertraukėlės metu, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje.

DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens). Vaikams iki 14 metų taikome 50% nuolaidą.
*Grupėms nuo 6 asm. taip pat taikomos nuolaidos.

BŪTINA IŠANSKTINĖ REGISTRACIJA: https://docs.google.com/.../1lpWLBvJfoBoHRZqXJ0jwbNc.../edit

Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampantį maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui (kas norės).

Daugiau informacijos:
+37069630946 - Julius
+37062485481 - Eglė
Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Apgyvendinimo galimybės:
*Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
*Asalnų stovyklavietėje TIPYJE
*Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais

Dėl apgyvendinimo kreiptis el.paštu: [email protected] arba +37062485481