Irkis ir žygiuok per ANP

Žygiai

Pailsėję po žiemos, ledui nutirpus ir jau gamtai sužaliavus, labai nekantraujame Jus pakviesti į mūsų organizuojamą kombinuotą turą, kurį pradėsime nuo žygio.Aplankysime Puziniškio ąžuolą, o nuo jo keliausime vingiuotais miško keliukais, ežerų pakrantėmis, tarp kurių, ko gero, įspūdingiausias - Velniūkščio ežeras. Pats maršrutas driekiasi per trijų piliakalnių kompleksą, Šiliniškių apžvalgos bokštą bei per vieną iš žinomiausių apžvalgos aikštelių - Ladakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama ir matosi net 6 ežerai. Pasigrožėję įspūdingu kraštovaizdžiu, aplankysime parko centrą – Ginučius, iš kur pasinersime į plačiuosius vandenis su baidarėmis.  Plauksime per dvi upes ir keturis ežerus. Viso turo metu girdėsite istorijas apie Aukštaitijos Nacionalinio Parko toponimiką bei kitas įdomybes. Plaukti neskubėsime, tad turėsime laiko pasimėgauti žaliuojančia gamta. Nekantraujame atidaryti baidarių sezoną! 

Programa:

9:00 – susitinkame Asalnų stovyklavietėje
9:00 – 11.00 žygiuojame
11:00 atvykstame į baidarių starto vietą
11.30 – 16.00 baidarių turas
16.30 – 17:30 vakarienė
Laikas prie laužo

Kaina: €35-, (į kainą įskaičiuotos gido paslaugos, baidarių nuoma su gelbėjimosi liemene ir jų transportavimas, žygis, vakarienė, vieta palapinei Asalnų stovyklavietėje).
DĖMESIO: šis turas pritaikytas vaikams nuo 8 metų (privalo būti lydimas suaugusio asmens) Vaikams iki 18 metų taikome 50% nuolaidą.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REZERVACIJA: https://docs.google.com/.../1fok8rCDflxOHb.../edit

Ką pasiimti?
Laisvą, patogią aprangą bei neperšlampamą avalynę/drabužius, vandens ar karštą gėrimą, užkandžių, kepurę nuo saulės, akinius nuo saulės, apsauginį kremą, neperšlampamą maišą/kuprinę daiktams plaukimo metu ir maudymosi reikmenis sezono atidarymui.

Žygio ir baidarių turo vedlė: - aš, Eglė Šilinikaitė - Asalnų stovyklavietės įkūrėja ir vadovė. Aukštaitijos Nacionaliniame Parke organizuoju žygius, turus bei renginius, kuriu įvairiausius maršrutus ir solo žygius.

Apgyvendinimo galimybės:

  • Asalnų stovyklavietėje savo palapinėje - turo dalyviams nemokamai
  • Asalnų stovyklavietėje TIPYJE - €70 savaitgaliui
  • Asalnų stovyklavietėje kupole su šildoma krosnele ir kitais patogumais - €120-€150 savaitgaliui.

Dėl apgyvendinimo kreiptis el.paštu [email protected] arba +37062485481.