Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Irklenčių turas: trys dienos, dvi naktys

Žygiai

Ar kada pagalvojai apie plaukimą irklentėmis, paverčiant tai ilgesne išvyka? Ar daiktų plukdymas ant irklentės atrodo sudėtingas? Kviečiame pasileisti į trijų dienų turą su mūsų komanda, kuri pasistengs Tau parodyti, jog toks keliavimo būdas yra ne tik paprastas, bet ir magiškas. Irsimės Žeimenio ežeru bei Žeimenos upe. Kūrensime laužus, statysime palapines, gaminsime ant ugnies ir improvizuosime kartu.

Pirmą dieną susitiksime vakare, kad visi spėtumėte susirinkti po darbų ir, žinoma, kad romantiškai palydėtumėm saulę. Judėsime Žeimenio ežeru. Atplaukus mūsų lauks stovyklavietės įkūrimas, pasisėdėjimas prie laužo ir poilsis. Vakariene reikės pasirūpinti patiems.


19d. susitinkame 19:00 val., adresu: Tvenkinių g. 1, Strigailiškio k., Ignalinos r.
19d. prie Ignalinos traukinių stoties: 19:21 val.

DĖMESIO: tiems, kas nespėja prisijungti penktadienį, šeštadienį ryte yra galimybė atvykti iki Juliaus kiemo (Tvenkinių g. 1, Strigailiškio k., Ignalinos r.) arba iki Ignalinos traukinių stoties) ir atvažiuoti iki stovyklavietės su kolegų automobiliu. Vietų skaičius ribotas!


20d. susitinkame 7:10 val., adresu: Tvenkinių g. 1, Strigailiškio k., Ignalinos r.
20d. prie Ignalinos traukinių stoties: 7:26 val.

Šeštadienio rytą pradėsime nuo mankštos bei pusryčių. Susipakuosime daiktus ir nieko nelaukę lipsime ant sup‘ų. Plauksime Žeimenos upe. Praplaukę Švenčionėlių tiltą, pradėsime ieškoti laukinės stovyklavietės – improvizuosime, o pietus valgysime pakeliui. Ši diena pareikalaus daugiausiai jėgų, nes žadame nuplaukti tolimiausią atstumą (~ 27-30 km).
Paskutinę dieną vėl pradėsime nuo mankštos ir pusryčių. Po jų susipakuosime daiktus ir patrauksime finišo link. Pietūs numatomi ant upės kranto. Finišo vieta - prie Pažeimenės traukinių stotelės, kur turėtumėme būti vėliausiai 17val.

Traukinys iš Pažeimenės į Vilnių važiuoja 17:19 val. (susidarius kliūtims ir finišo nepasiekus nurodytu laiku, kitas traukinys važiuoja 19:19 val.)

ATSTUMAI:
1 diena ~ 8-9 km.
II diena ~ 27-30 km.
III diena ~ iki 10 km.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://docs.google.com/.../1qUO2puBePTs8o2pDVmIRB.../edit

Kaina: €60-, (į kainą įskaičiuota: irklentės nuoma su gelbėjimosi liemene, transporto išlaidos, nakvynė privačioje stovyklavietėje, maitinimas). Kaina yra ta pati nepriklausomai nuo to, ar rinksitės plaukti penktadienį, ar ne.

Dėmesio! Šis turas yra pritaikytas pažengusiems arba iššūkių norintiems žygeiviams.

REKOMENDUOJAME KELIAUTI SU TRAUKINIU, NES FINIŠO VIETOJE ŠALIMAIS YRA STOTELĖ, KITU ATVEJU IKI IGNALINOS REIKĖS VAŽIUOTI APIE 65 KM.

Programa:

PENKTADIENIS
19:00 susitinkame adresu: Tvenkinių g. 1, Strigailiškio k., Ignalinos r. (automobilius paliksime privačiame kieme)
19:21 susitinkame Ignalinos traukinių stotyje
20:00 išplaukiame
~ 22:00-23:00 atplaukiame į privačią stovyklavietę
Vakarienė/Laužas/Arbata
~ 00:00-8:00 poilsis

ŠEŠTADIENIS
7:00 susitinkame adresu: Tvenkinių g. 1, Strigailiškio k., Ignalinos r. (automobilius paliksime privačiame kieme) - TIEMS KAS NESPĖJO PENKTADIENĮ
7:26 susitinkame Ignalinos traukinių stotyje - TIEMS KAS NESPĖJO PENKTADIENĮ
8:30 keliamės/mankšta
9:00 gaminamės pusryčius
10:00 pakuojamės daiktus
10:30 - 11:00 instruktažas/išplaukiame su irklentėmis
14:00 pietūs
~ 18:00 atplaukiame į stovyklavietę
Įsikūrimas/laužas/maisto gaminimas
00:00-08:00 poilsis

SEKMADIENIS
8:00 keliamės/mankšta
8:30 gaminamės pusryčius
9:30 pakuojamės daiktus
10:00 išplaukiame su irklentėmis
14:00 pietūs
~ 17 atplaukiame į finišą/grįžtame prie automobilių arba keliaujame iki traukinio stotelės
*Laikai gali šiek tiek keistis pagal grupės pajėgumą bei oro sąlygas.

Daiktų sąrašą atsiųsime kiekvienam asmeniškai. Neturintiems palapinės ar kilimėlio ir norintiems šiek tiek įdomybių - tai puiki galimybė išbandyti nakvynę ant irklentės (tentą nuo lietaus duosime).
+37062485481