Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Izraelio kinas tavo mieste

Filmai

Izraelio kinas tavo mieste.
Izraelio ambasada, bendradarbiaudama su vietos bendruomenėmis ir švęsdama daugiau nei 30 metų trunkančius Lietuvos ir Izraelio
diplomatinius santykius, daugiau nei trisdešimtyje miestų ir miestelių rengia nemokamus Izraelio filmų seansus. Šiemet žiūrovams pristatomi trys skirtingais laikotarpiais sukurti filmai – „Blaumilcho kanalas“, „Pasaulio pakrašty sukite kairėn“ bei „Abulelė“. 
Šiuos filmus galėsite išvysti ir mūsų kultūros centre
Rugsėjo 6 d. 17.15 val. Romantinių dramų megėjams – keturis apdovanojimus Izraelio ir tarptautiniuose festivaliuose pelnęs filmas
„Pasaulio pakrašty sukite kairėn“ (rež. Avi Nesher, 2004) apie dviejų į Izraelį atvykusių merginų, indės ir prancūzės, draugystę bei meilės romaną. Filme taip pat nagrinėjami sunkumai ir netikėtumai, kylantys integruojantis šeimoms iš skirtingų etninių terpių, jų kova su imigracija ir prietarais.
Rugsėjo 13 d. 17.15 val. Fantastinis filmas visai šeimai „Abulelė“ (Rež. Jonathan Geva, 2015) apie berniuko ir mistinės būtybės draugystę. Juk kiekvienam vaikui reikia tikro draugo.

Rugsėjo 20 d. 17.15 val. 1969-aisiais sukurta komedija – kultinis Izraelio kino filmas „Blaumilcho kanalas“ (rež. Ephraim Kishon), pašiepiantis biurokratiją ir kasdienio gyvenimo beprotybę.