Joga, meditaciją, paskaitos apie sąmoningą ir sveiką gyvenimo būdą įvairiuose Lietuvos miestuose

Kiti renginiai

Laba diena, mano vardas Rimantas, esu jogos mokytojas, vedu jogos užsiėmimus. Visą birželio mėnesį važinėsiu po įvairius Lietuvos miestus ir vesiu jogos, meditacijos užsiėmimus, paskaitas apie sąmoningą ir sveiką gyvenimo būdą. Kartu su manimi paskaitas ves Romas, Rasa, Alina, Darius, Karolina, Ugnė.

Joga - tai visame pasaulyje gerai žinoma tobulėjimo sistema, padedanti žmogui pažinti patį save, vystytis ir tobulėti, gyventi sąmoningą, dorą, sveiką, teisingą ir blaivų gyvenimo būdą, moko žmogų padėti kitiems, kurti, atskleisti savo geriausias vidines savybes.

Fiziniai jogos pratimai pagerina viso organizmo veiklą, meditacija nuramina vidinę įtampą, stresą, pagerina koncentraciją ir dėmesingumą, paskaitos pagilina mūsų žinias, išmintį ir padeda stiprinti mūsų teigiamus įpročius.

Visi užsiėmimai vyks po atviru dangumi, todėl su savimi turėkite aprangą, atitinkančią oro sąlygas. Jogos užsiėmimams bus reikalingas kilimėlis.

Visos praktikos ir paskaitos vyks už paaukojimus. Kiekvienas atėjęs į susitikimą pats nuspręs, kiek nori atsidėkoti vedančiam lektoriui.

Pasidalinkite šiuo pranešimu su savo draugais, bičiuliais artimaisiais, gyvenančiais jūsų mieste arba tame mieste, kuriame apsilankysime.

Kviečiu pasižymėti dieną, kai būsime jūsų mieste ir atvykti į užsiėmimus!

Programa:

17:00 - 18:00 Paskaita. Nuo chuligano alkoholiko iki žmogaus. Romas Burkus
18:00 - 19:30 Joga. Rimantas Genys
19:30 - 20:00 Meditacija. Rimantas Genys
20:00+ Paskaita. Karmos dėsnis. Ką pasėsi, tą ir pjausi. Rimantas Genys

Vieta: Prie Žuvėdros.

Žemėlapis:
https://goo.gl/maps/XpN88FhW5r2GgcKX9