KINO KARAVANAS | nemokami seansai Palūšėje

Filmai

Jau devintus metus KINO PAVASARIO projektas KINO KARAVANAS visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.

Šiemet kino ekspedicija vyks birželio – rugpjūčio mėnesiais ir aplankys net 40 Lietuvos miestų bei miestelių, kur surengs daugiau kaip 100 filmų peržiūrų skaitmeniniame LED ekrane po atviru dangumi.

Rugpjūčio 14 dieną KINO KARAVANAS lankysis Palūšėje, kur visus pakvies į trijų filmų peržiūras Palūšės kopoje įsikursiančiame lauko kino teatre. Tarp seansų vyks susitikimas su LRT vaikų ir jaunimo turinio redaktore Aiste Jūre.

Renginio programa:

16:00 – anime nuotykis visai šeimai DRAKONAS IR STRAZDANOTOJI GRAŽUOLĖ (rež. Mamoru Hosoda, 2021 m., Japonija, 121 min., V)

19:00 – žiūroviškiausias šių metų festivalio „Kino pavasaris“ filmas BLOGIAUSIAS ŽMOGUS PASAULYJE (rež. Joachim Trier, 2021 m., Norvegija, Prancūzija, Švedija, Danija, 127 min., N-13)

21:30 – saulės įkaitinta komedija TORO (rež. Quentin Dupieux, 2020 m., Prancūzija, Belgija, 77 min., N-13)