„Rankdarbiai namisėdoms“: Eskizų knygutė

Kiti renginiai

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvės PATS SAU net ir per karantiną prisideda prie neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo. Kovo mėnesį siūlome keletą veiklų laiką leidžiantiems namuose. Medžiagų, reikalingų kūrybai, tikrai rasite namuose, blogiausiu atveju pas kaimyną. Per tiesiogines transliacijas parodysime, kaip kiekvienas gali pasidaryti ką nors smagaus. Tad pasižiūrėkite arba susirinkę reikiamas medžiagas prisijunkite prie mūsų ir darykite kartu.

Jau nuo šio ketvirtadienio kviečiame šeimas su vaikais žiūrėti tiesiogines kūrybines transliacijas iš Nacionalinės bibliotekos – jos padės pasidarbuoti jaukioje ir saugioje namų aplinkoje. „Rankdarbius namisėdoms“ galėsite stebėti antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11 val. per Nacionalinės bibliotekos „YouTube“ kanalą.

Kovo 24 d. Eskizų knygutė

Jums reikės:

pagal galimybes paprastų arba kuo įvairesnių popieriaus lapų (tinka ir balti, ir languoti, ir spalvoti);
storos medžiagos (gali būti veltinis, oda ir pan., o jei neturite, galite užklijuoti ploną medžiagą ant storesnio popieriaus ar kartono).
Įrankiai:

liniuotė;
pieštukas;
žirklės;
tvirtas siūlas, virvė arba batraištis.
Užsegti galima saga arba gumyte.

Labai lauksime virtualaus susitikimo neįprastoje mums aplinkoje. Tikimės, kad tai padės mums kurti kartu, skleisti gerą nuotaiką ir palaikyti vieniems kitus.

Transliacijos nuoroda:
https://www.youtube.com/watch?v=tgyOhkySu20