Vasaros pradžios EkoŽygis po Ažušilės kraštovaizdžio draustinį

Žygiai

Išsami informacija:
Šis pramoginis - pažintinis žygis - pasivaikščiojimas organizuojamas: žmonėms, pavargusiems nuo sėdėjimo namuose ir moksleiviams (nuo 12 metų amžiaus).

Žygis yra skirtas:
Mėgstantiems vidutinį ėjimo tempą ir tiems, kurie mėgsta pažintis su naujais žmonėmis ir vietovėmis, kuriems patinka atsipalaiduoti, klausytis įdomių istorijų, mėgautis buvimu čia ir dabar; taipogi norintiems pažinti Ignalinos apylinkes ir susipažinti su jų istorija, etnografija, kaimo gyventojų papročiais, miško pasauliu bei Ignalinos apylinkių klimato ypatumais. Žygis ypač tinka žmonėms, kurie mėgsta naujas ir smagias patirtis – t. y. kurie nori ne tik eiti, bet ir pažinti, užuot visą laiką aktyviai skubėjus į galutinį tašką.

Šis žygis nėra skirtas :
Sportinio ėjimo entuziastams kurie „medžioja“ kilometrus,ir kurių tikslas yra numatytą atstumą įveikti kuo greičiau, per kuo trumpesnį laiką.

Diena: 2020 metų gegužės 31 (sekmadienis).
Pradžia : 10:00 val.
Kategorija : vidutinis sunkumas.
Distancija : 19 km.
Trukmė : 6 val.
Maršrutas : Ignalina - Poviliškė - Ažušilė – Bėčionys – Romaniškė - Ignalina
Danga : miško kelias, žvyrkelis, asfaltas

Žygio vadovė: I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė.
Kontaktai: tel: 868587308; el.paštas: [email protected]
Registracija: iki gegužės 28 d.
Registracija gali būti uždaryta ankščiau (kai susirinks 30 dalyvių grupė)!
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/SkGLgFgtBMHe3biz5

Dalyvio mokestis asmeniui : € 7
Vaikams iki 15 metų : € 4

Į kainą įskaičiuota:
Gido-žygio vadovo paslauga
Naminis pyragas, įvairių rūšių arbata (pusiaukelėje, kaimo turizmo sodyboje, prisėsime trumpam
pailsėti, atsigersime arbatos ir pasivaišinsime naminiu pyragu).

Svarbi informacija:
Registracija į žygį vyksta dviem etapais, nes užsiregistravus pradinėje registracijoje, ne visuomet reiškia, kad žygeivis /žygeiviai jame dalyvaus.
I etapas: registracija.
Užpildę registracijos anketą ir pareiškę norą susimokėti banko pavedimu, žygeiviai nurodytu elektroninio pašto adresu gaus informaciją apie išankstinį apmokėjimą .
II etapas: registracijos patvirtinimas.
Po to, kai žygių organizatoriai gaus pavedimą – registracijos mokestį, dalyviui bus išsiunčiamas antrasis elektroninis laiškas su žygio maršruto aprašymu bei susitikimo vieta. Mokėjimo kopijų spausdinti nereikia – tausokime medžius.
Dėmesio!
Asmenys, registracijos formoje pareiškę norą susimokėti vietoje grynaisiais, turi papildomai informuoti apie savo dalyvavimą žygyje jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Tai bus Jūsų registracijos patvirtinimas, po kurio gausite el. laišką su visa žygio informacija.
Kodėl naudojame tokią sistemą?
Ruošiantis žygiui mums labai svarbu žinoti dalyvių skaičių. Jų metu vaišiname dalyvius arbata, naminiu pyragu, todėl norime racionaliai planuoti vaišes. T. p. norime, kad kiekvienas žygis būtų įsimintinas ir atitiktų žygeivių lūkesčius, todėl esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie sklandaus jo pasiruošimo.
Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių
galimybių išbandymu. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.