Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Pirties programos

Kontaktai

Kaip susisiekti?:

Jauki šilta pirties garinės aplinka, stebuklingas garas, vantų  lapų šnarėjimas, svaiginantys augalų aromatai, pirtininko žinios, švelnios rankos ir geras nusiteikimas Jums padės atgauti fizines ir dvasines jėgas, nusimesti rūpesčių naštą, pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę... 
        Esu pirtininkė iš Ignalinos.  2004 m. baigiau Baltijos pirties akademijos kursą. Pirmąsias ir pagrindines žinias apie pirtyje vykstančius stebuklus gavau iš nuostabaus mokytojo, žiniuonio, gydovo, žymaus Latvijos pirtininko Ziedonio Karklinš.  Mokiausi įvairių masažų, baltiškų energetinių ženklų pažinimo ir jų praktinio panaudojimo. Dalyvavau dviejuose tarptautiniuose vanojimo čempionatuose. Antrajame, vykusiame 2009 m. Suomijoje, pelniau žiūrovų simpatiją.
        Gerai pažįstu augalus, išmanau jų gydomąsias galias ir magiškas savybes, kurios puikiai atsiskleidžia veikiant šilumai ir garui.         Parinkdama individualias pirties procedūras, atsižvelgiu į klientų pageidavimus, pirties erdvės galimybes, mėnulio ir saulės dienų kalendorių. Ypatingą dėmesį skiriu pirmojo garo svarbai.
        Esu masinių švenčių režisierė. Rengiu bei vedu  šventinius pirties vakarus, kuriuose gali būti ir didesnis žmonių skaičius. Puikiai suvokdama, kokią didžiulę svarbą turi ne tik fizinė sveikata, bet ir mūsų dvasinė būsena, proto ir širdies harmonija, žmogiška laimė, pirtyje rengiu įvairių asmeninių ir kalendorinių švenčių apeiginius pirties vakarus.

Teminiai pirties vakarai:

Gimtadienio

Prieštuoktuvinė

Ilgiausios dienos, rudens ir pavasario lygiadienių, ilgiausios nakties apeiginės pirtys

Sveikos pirties vakarai

Individualios pirties procedūros:

Įvyniojimas į medvilninius audeklus

Kūno šveitimas 

Energetinis valymas 

Viso kūno vanojimas naudojant kelių rūšių vantas

Energetinis maitinimas – kompresas

Atpalaiduojantis ir įtampą šalinantis masažas

Daugiau informacijos

Atsiliepimai

Komentuoti