EkoŽygis Lietuviški „Karpatai“

Žygiai

Įvykęs renginys

Ruduo – pats geriausias metas naujiems žygiams ir naujiems potyriams. Norite pamatyti kitokį Ignalinos kraštą? Atrasti lietuviškų „Karpatų“ kalvotą grožį? Siūlome su mumis keliauti visiškai „šviežiu“ maršrutu. Apie 10 kilometrų besitęsiantis maršrutas po Ceikinių apylinkes atskleis jums šios krašto reljefo ypatumus. Maršrutas gana sudėtingas: kopsime ir leisimės nuo stačių kalvų ir piliakalnio; upeliuko žabangas įveiksime permestu rąstu, ledynmečio upės rėvoje eisime slidžiais akmenimis ir perlipinėsime nuvirtusius medžius. O jėgas atgausime prisiglaudę prie šimtamečių ąžuolų, žygio pabaigoje besivaišindami miško uogų arbata ir ne tik.
Taigi, būkite pasiruošę iššūkiams, dar nematytiems vaizdams ir geram poilsiui gamtoje.

Diena: 2019 metų rugsėjo 22 d.. (sekmadienis).
Pradžia : 10:00 val.
Kategorija : vidutinis sunkumas; būtini neperšlampantys žygio ar darbiniai batai neslystančiu padu.
Susitikimo vieta : Ceikiniai /Ignalinos r./
Distancija : ~10 km.
Trukmė : ~4 val.
Maršrutas : Ceikiniai – Juodiškis - Korino ežeras - Paragiškė, - Paragiškės piliakalnis - Paceikinės ežeras,

Danga : miško kelias, žvyrkelis, bekelė.


Žygio vadovės:
I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė.
II kategorijos gidė, etnologė Sigutė Mudinienė
Kontaktai: tel: 868587308; el.paštas: [email protected]

Registracija iki rugsėjo 19 d.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/NQKft7yiuovMhR736

Dalyvio mokestis asmeniui : € 7
Vaikams iki 15 metų (žygis tinkamas vaikams nuo 12 metų: € 4

Į kainą įskaičiuota:
Gidų - žygio vadovų paslauga.
Naminis pyragas, miško uogų arbata (žygio metu keliautojai turės 2 atokvėpio valandėles; vienos iš jų metu prisės atsigerti miško uogų arbatos, pasivaišins naminiu pyragu).

Svarbi informacija:

Asmenims, užsiregistravusiems į žygį, ir mokantiems banko pavedimu (taip yra patvirtinama žygio registracija) bus išsiųsti 2 el. laiškai. 1-asis - su banko sąskaitos nuoroda, per kurią bus galima padaryti žygio dalyvio mokesčio pavedimą (mokėjimo kopijų spausdinti nereikia). Gavus apmokėjimą, bus išsiųstas 2-asis el. laiškas su žygio maršruto aprašymu, bei susitikimo vieta..

Asmenims, mokantiems vietoje grynaisiais, būtina registraciją patvirtinti jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Tuomet bus išsiųstas el. laiškas su žygio maršruto aprašymu, bei susitikimo vieta.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių galimybių išbandymu. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.