EkoŽygis Rudenėjančiais Palūšės parapijos keliais

Žygiai

Šis pažintinis žygis organizuojamas:
Mėgstantiems vidutinį ėjimo tempą ir tiems, kurie mėgsta pažintis su naujais žmonėmis ir vietovėmis, kuriems patinka atsipalaiduoti, klausytis įdomių istorijų, mėgautis buvimu čia ir dabar; taipogi norintiems pažinti „Aukštaitijos“ nacionalinio parko pietrytinės dalies kraštovaizdį ir jo perliukus – ežerus, senuosius kaimus bei šimtamečius miškus.

Žygis ypač tinka žmonėms, kurie mėgsta naujas ir smagias patirtis – t. y. kurie nori ne tik eiti, bet ir pažinti, užuot visą laiką aktyviai skubėjus į galutinį tašką.

Šis žygis nėra skirtas :
Sportinio ėjimo entuziastams kurie „medžioja“ kilometrus, ir kurių tikslas yra numatytą atstumą įveikti kuo greičiau, per kuo trumpesnį laiką.

Diena: 2020 metų spalio 18 (sekmadienis).
Pradžia : 10:00 val. (registracija pradedama 9:40)
Susitikimo vieta: Palūšės k. /Ignalinos r./
Kategorija : vidutinis sunkumas.
Distancija : 20 km.
Trukmė : 6-5 val.
Danga : miško kelias, žvyrkelis (asfalto nėra!).


Maršrutas žiedinis: Palūšė – Garbūnų km ir Pravalo ežeras – Pipiriškės km. ir Vajuonio ežeras – Rėkučių archeologinis draustinis ir Pipiriškės miškas – Pabalčio kaimas ir Šakarvos miškas – Kovinės ežeras – Sveikatingumo takas – Palūšė.
Svarbu : pusiaukelėje žygio nutraukti nėra galimybės, nes nenumatytas pervežimas.


Žygio vadovės :
I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė
Kontaktai: tel: 868587308; el.paštas: [email protected]
II kategorijos gidė S. Mudinienė

Registracija: iki spalio 16 d.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/TY6UnZHP5Ky85M3F7

Dalyvio mokestis asmeniui : € 7+ € 1 ANP lankytojo bilietas
Vaikams iki 15 metų : € 4 (į žygį kviečiame vaikus nuo 12 metų).

Į kainą įskaičiuota:
Gidų-žygio vadovų paslauga
Naminis pyragas, įvairių rūšių arbata (pusiaukelėje prisėsime trumpam
pailsėti, atsigersime arbatos ir pasivaišinsime naminiu pyragu).

Svarbi informacija:
Registracija į žygį vyksta dviem etapais, nes užsiregistravus pradinėje registracijoje, ne visuomet reiškia, kad žygeivis /žygeiviai jame dalyvaus.

I etapas: registracija.
Užpildę registracijos anketą ir pareiškę norą susimokėti banko pavedimu, žygeiviai nurodytu elektroninio pašto adresu gaus informaciją apie išankstinį apmokėjimą .

II etapas: registracijos patvirtinimas.
Po to, kai žygių organizatoriai gaus pavedimą – registracijos mokestį, dalyviui bus išsiunčiamas antrasis elektroninis laiškas su žygio maršruto aprašymu bei susitikimo vieta. Mokėjimo kopijų spausdinti nereikia – tausokime medžius.

Dėmesio!
Asmenys, registracijos formoje pareiškę norą susimokėti vietoje grynaisiais, turi papildomai informuoti apie savo dalyvavimą žygyje jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Tai bus Jūsų registracijos patvirtinimas, po kurio gausite el. laišką su visa žygio informacija.

Kodėl naudojame tokią sistemą?
Ruošiantis žygiui mums labai svarbu žinoti dalyvių skaičių. Jų metu vaišiname dalyvius arbata, naminiu pyragu, todėl norime racionaliai planuoti vaišes. T. p. norime, kad kiekvienas žygis būtų įsimintinas ir atitiktų žygeivių lūkesčius, todėl esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie sklandaus jo pasiruošimo.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių galimybių išbandymu. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.