Premjera: EkoŽygis Baluošo ežero pakrantėmis /Ignalinos r./

Žygiai

Šis pažintinis žygis organizuojamas:
Mėgstantiems vidutinį ėjimo tempą ir tiems, kurie mėgsta pažintis su naujais žmonėmis ir vietovėmis, kuriems patinka atsipalaiduoti, klausytis įdomių istorijų, mėgautis buvimu čia ir dabar. Žygis ypač tinka žmonėms, kurie mėgsta naujas ir smagias patirtis – t. y. kurie nori ne tik eiti, bet ir pažinti.

Vienas gražiausių Aukštaitijos nacionalinio parko ežerų žavi savo pakrantėse įsikūrusiais jaukiais etnografiniais kaimeliais, apipintais legendomis, smagiomis ir skaudžiomis gyvenimo istorijomis. Po ežerą išsibarsčiusios 8 salos, kurių vienoje dar slepiasi vienas ežerėlis. O pakrantėse auga nuostabūs retieji augalai. Daug ką pamatysite savo akimis, o ko nepamatysite – išgirsite pasakojimų apie gyvenimo ypatumus prie Baluošo ežero metu.

Šis žygis nėra skirtas :
Sportinio ėjimo entuziastams, kurių tikslas yra numatytą atstumą įveikti kuo greičiau, per kuo trumpesnį laiką.

 

Diena: 2021 metų spalio 24 (sekmadienis).
Pradžia : 10 : 00 val. (registracija pradedama 09:30 val.)
Susitikimo vieta: Trainiškio km /Ignalinos r./
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/hZtVnybaFSXHjskY8
Registracija: iki spalio 22 d.

Svarbi informacija:
Registracija į žygį vyksta dviem etapais, nes užsiregistravus pradinėje registracijoje, ne visuomet reiškia, kad žygeivis /žygeiviai jame dalyvaus.

Registracija/registracijos patvirtinimas.
Asmenys, registracijos formoje pareiškę norą susimokėti vietoje grynaisiais, turi papildomai informuoti ar tikrai dalyvaus žygyje jiems patogiu būdu: SMS ar Facebook žinute, telefono skambučiu ar el. laišku. Taip jūs galutinai patvirtinsite savo dalyvavimą žygyje, po kurio gausite el. laišką su visa žygio informacija ir susitikimo vietos nuoroda.
Asmenys, užpildę registracijos formą ir pareiškę norą susimokėti banko pavedimu, nurodytu elektroninio pašto adresu gaus informaciją apie išankstinį apmokėjimą.
Po to, kai žygių organizatoriai gaus pavedimą – registracijos mokestį, dalyviui bus išsiunčiamas antrasis elektroninis laiškas su visa žygio informacija bei susitikimo vietos nuoroda.

Žygio kategorija : nesudėtingas
Distancija : 17 km.
Trukmė : ~ 6,5 val.
Danga : miško kelias, žvyrkelis.
Maršrutas žiedinis: Trainiškio km – Šuminų km – Strazdų km – Ripelialaukio km – Vaidžiuškių km – Trainiškio km.
!Svarbu: pusiaukelėje žygio nutraukti nėra galimybės, nes nenumatytas pervežimas.

Dalyvio mokestis asmeniui : € 7+ € 1 ANP lankytojo bilietas
Vaikams iki 15 metų : € 4 (į žygį kviečiame vaikus nuo 12 metų).

Į kainą įskaičiuota:
Gidų-žygio vadovų paslauga, naminis pyragas, įvairių rūšių arbata (pusiaukelėje, maždaug už 8 km prisėsime trumpam pailsėti, atsigersime arbatos ir pasivaišinsime naminiu pyragu).
Žygio vadovės :
II kategorijos gidė S. Mudinienė
I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė
Kontaktai: tel: 868587308; el.paštas: [email protected]

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su jo fizinių galimybių išbandymu, bei sergant ar jaučiant Covid-19 simptomus, dalyvavimas žygyje negalimas. Kilus sveikatos problemoms, žygeivis privalo nutraukti dalyvavimą žygyje.